صندلی پایه ثابت کارمندی تنوع رنگ سبز مشکی CR66

صندلی پایه ثابت کارمندی رنگ سبز مشکی

کد محصول CR66

تومان 510.000

راهنما 09126132197

قیمت 510.000

صندلی پایه ثابت کارمندی یا کنفرانسی کوچک و جمع و جور محصول راحتیران با پایه های بامزه و زیبا که توانسته است خیال بسیاری از مشتریان در این عرصه راحت نماید ، ما در طول یک سال تعداد زیادی از محصولات این شرکت را به فروش میرسانیم که در نهایت منجر به رضایت مشتریان شده چرا که تنوع رنگی بالایی نیز برای روکش چرمی آن وجود دارد ، کد محصول CR66 بسیار مناسب اتاق جلسات است .

زیبایی شناسی محیط یعنی اینکه بتوانیم برخی موارد را برای محل کارمان حاضر سازیم و در نگاه مشتری یک دفتر تمیز ، مرتب و منظم به نظر آید که ممکن است حتی با ساختار شکنی های فراوان و سبک های درهم و شلوغ این حس را بدهیم . که این خودش یک نکته مهم برای فرد هنرمند به شمار می آید و میتواند برای این توانایی به خود ببالد ، صندلی ساده اداری ، صندلی ارزان کارمندی ، صندلی بادوام پایه ثابت را نیز میتوانید با یک تماس روی سایت برند برتر درخواست نمایید .

   
  • مدل: CR66
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: پایه کنفرانسی رنگی
 

یکی دیگر از اطلاعاتی که مورد تایید است هویت بصری شرکت شماست که تاثیر روانشناسی روی احساس افراد میگذارد . از طرفی شما وقتی میخواهید با کسی در مورد با این موضوع صحبت کنید بهتر است تخصص در زمینه تبلیغات و معماری اطلاعات داشته باشد . اطلاعات بر پایه صفر و یک در دنیا در حال انتقال است که میتواند در فلسفه و سیاست کاری تاثیر گذار باشد .

سفارشات شما را ثبت میکنیم به واسطه شماره تلفنی که در بالای صفحه درج شده است . لطفا با شماره تلفن راهنما با ما تماس بگیرید . ما آمادگی ارسال بار به سراسر تهران محل های گوناگون مانند نازی آباد ، یافت آباد ، میرداماد ، ولیعصر ، پارک وی ، و غیره را داریم . بسته بندی نیز به صورت کاملا حرفه ای صورت میگیرد که به شما تحویل خواهد شد .