صندلی پایه پنج پر ثابت مبلمان اداری برند CC-105-01 کنفرانسی

صندلی پایه ثابت پنج پر مبلمان اداری برند

کد محصول CC-105-01

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

در این قسمت به معرفی کامل صندلی کنفرانسی از خانواده باس یا رئیس که به انگلیسی Boss نوشته می شود ، میپردازیم . این صندلی اندازه ارتفاع این صندلی با اینکه از پایه های کنفرانسی و ثابت بهره میبرد ولی قابل تنظیم است و حتی به سمت عقب و جلو نیز امکان دوران نرم و لذت بخشی را برای کاربر ایجاد مینماید که با چرخاندن اهرم پیچی میتوانید میزان صفت یا نرم بودن این دوران را مشخص نمائید .

مدیریت یک کسب و کار در اشخاص و اذهان مختلف بسیار متفاوت می باشد اما نتایج با یک زبان بین المللی میتواند اندازه گیری شود و آن پارامتر هایی از جمله میزان رضایتمندی در میان مشتریان سالانه و ده ساله ، میزان درصد رشد درامد و سود ، میزان و درصد کاهش ضرر در هر سال ، میزان تعدیل و استخدام نیروی انسانی به صورت پنج ساله و چند مورد دیگر ..

 

مشخصات فنی صندلی کنفرانسی مدل هلگر

  • مدل: CC-105-01
  • ساخت: هلگر
  • دارای پایه های پنج پر ثابت
  • با مکانیزم حرفه ای سینکرونایز
  • امکان تنظیم ارتفاع
  • تضمین اصالت کالا و گارانتی
 

اما بسیاری از مردم پیشرفت خیلی خاصی از لحاظ درامد یا سود ندارند و اگر هم داشته باشند با ضررهایی باز هم به همان سطح مالی همیشگیشان باز میگردند . این از کجا نشات میگیرد ؟ قطعا آموزه های دوران کودکی از پدر مادر ، مدرسه ، مادربزرگ و پدربزرگ و دوستان و آشنایان ، ذهنیت یک شخص را در کسب درامد و مدیریت آن درآمد و همچنین مدیریت خود کسب و کار شکل میدهد .

به دلیل نبود آموزه های فراگیر فرهنگی در کشور ما و حتی بیشتر کشور های دنیا ، در زمینه نحوه کسب پول و مدیریت آن همین اتفاق می افتد که اکثر افراد در جامعه با مشکلات مالی و شکایت به بازار و غیره روبرو می شوند . لذا پیشنهاد ما این است که اساتید دانشگاه با وجود فضاهای الکترونیکی و شبکه های مجازی ، آغاز به فعالیت کنند و از لحاظ فرهنگ مالی سعی کنند خود و مردم را ارتقا بخشند .

یکی از نکات این است که خب مگر میشود کسی بخواهد برای کسب و کار خود اعتماد بیشتری در میان مردم غریبه ایجاد کند و مشتریان جدید تازه ای را به دامنه مشتریان همیشگی خود اضافه کند ولی از مبلمان اداری جذاب و شیک که متناسب با کسب و کارش باشد ، استفاده نکند؟ این مهم را در بیشتر فروشگاه های موفق و پر درامد با مدیریت خرج بسیار عالی و حرفه ای میبینیم که از دکوراسیون و مبلمان اداری بسیار با کیفیت و متناسب بهره می برند .

 

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید تا دوستان و همکاران ما به سرعت سفارش شما را ثبت نموده و رسید آن را برایتان ارسال نمایند . محصولات ما تماما اصلی بوده و از کارخانه برند های معروف مانند نیلپر ، جلیس ، رادسیستم ، هلگر ، برندبرتر ، رایان صنعت ، آفو ، مبلمان اداری عرفان ، فرآذین و غیره نشات میگیرد .