صندلی پایه ثابت بدون دسته آمفی تئاتری ۲۳۲۳

صندلی پایه ثابت بدون دسته آمفی تئاتری

کد محصول 2323

تومان 265.000

راهنما 09126132197

قیمت 265.000

صندلی اجتماعات ساده با رنگ سفید یا مشکی که چهارپایه ثابت دارد از جنس پلی اورتان تشکیل شده که تشک در کف و پشتی استفاده نشده است . این صندلی به دلیل قیمت بسیار مقرون به صرفه ای که دارد ، در خرید های تعداد 100 عدد به بالا باز هم شامل تخفیف های بیشتری میشود . لذا جهت استعلام ابعاد این صندلی 2323 اروند میتوانید با شماره راهنما تماس بگیرید .

قابلیت های یک سالن اجتماعات با دکوری که برای آن در نظر گرفته میشود دو چندان میشود این قابلیت ها را باید شناخت و نقطه عطفی در جهت افزایش نرخ بازدید آن توسط مشتریان قرار داد . سالن اجتماعات بیشترین فضایی که باید داشته باشد ، برای صندلی های آن است که در عین ایجاد ظرفیت بالا برای جمع شدن مردم ، از راحتی صندلی ها تا هارمونی رنگ دکوراسیون دارای اهمیت می باشد .

 

صندلی پایه ثابت بدون دسته آمفی تئاتری ساده و سبک قابل حمل

  • مدل : 2323
  • ساخت : اروند
  • صندلی اجتماعات بدون دسته
  • بدون تشک کف و پشت
  • چهار پایه ثابت
 

تجهیز سالن اجتماعات با سالن آمفی تئاتر کمی متفاوت است ، ممکن است سالن اجتماعات یک ساختمان مسکونی بخواهد همانند یک تالار میز و صندلی چیده شده و گچ بری ها یا آئینه کاری های حرفه ای برای دکور خود در نظر بگیرد و حتی در مدل های لوکس استفاده از سنگ های یک تکه و بزرگ که با هنر دست در محل تراشیده میشوند را در کنار مبلمان اجتماعات استفاده کنند ، فروش آنلاین و حضوری انواع صندلی فانتزی ، مبلمان مناسب دفاتر کاری و اداری ..

اما ما در این قسمت برای شما صندلی ساده ای را در دسته بندی اجتماعات معرفی کردیم . این سایت علاوه بر ارائه انواع مبلمان و تجهیزات وابسته به انجام پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آن نیز می پردازد و شما میتوانید از امکان طراحی رایگان داخلی توسط برترین معماران بهره مند شوید ولی مشروط به عقد قرارداد جهت اجرای صفر تا صد طراحی ارائه شده که با قیمتی بسیار رقابتی و کیفیتی تضمینی ارائه خواهد گشت .

 

برای سفارش محصول شما هرچند ممکن است امکان خرید با پرداخت آنلاین را در سایت های همکاران ما ببینید اما متاسفانه دیده شده است که اجناس بدون کیفیت یا تقلبی را فروخته اند و حتی پاسخگوی مشکلات آن نبودند . لذا کارشناسان تلفنی برندبرتر آماده پاسخگویی در تمامی زمینه های دکوراسیون و مبلمان می باشند که با تماس به شماره تلفن راهنما میتوانید مشاوره رایگان نیز دریافت کنید .