صندلی ویزیتوری پایه گرد بشقابی بالابر ۱۲ سانتی SV505X

صندلی ویزیتوری پایه گرد بشقابی

کد محصول SV505X

تومان 1.180.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.180.000

صندلی ویزیتوری های نیلپر تعداد محدودی هستند اما طراحی آنها بسیار لوکس و کاربردی میباشد . برای مثال همین مدل SV505X که دارای دسته نیز میباشد ، از طراحی فانتزی و لاکچری بهره برده است که مناسب برای فضای هتل ها ، نمایشگاه های بین المللی و سالن های فروش محصولات گران قیمت مانند خودرو های خارجی می باشد .

دکوراسیون یکی دیگر از پارامتر های مهم ساختمانی برای مهندسین عمران و مخصوصا معماران می باشد . بیشتر در این حوزه میخواهیم درباره دکوراسیون داخلی و به خصوص مبلمان مطالبی را به شما انتقال دهیم ، چرا که مخاطب مجموعه ما بیشتر درمورد این مهم به سراغمان می آید .

 
  • مدل: SV505X
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: پایه گرد بشقابی فلزی با پوشش کروم- نیکل
  • دسته یکپارچه با پشتی
  • بالابر 12 سانتیمتری با چرخش محدود
 

توجه داشتن به اینکه کاربران صندلی ها و مبلمان شما چه کسانی هستند و در چه طبقه فرهنگی بشمار می آیند یکی از مهمترین المان هایی می باشد که باید در انتخاب آن ها توجه داشت . مثلا کسانی که در هتل لوکس پنج ستاره حاضر میشوند بسیار متفاوت از خوابگاه دانشجویی هستند و حتی انتخاب رنگ صندلی ها و مبلمان نیز میتواند متفاوت باشد چه برسد به جنس روکش و غیره ، صندلی مخصوص کنفرانس و همچنین میز کارمندی در تخصص ماست .

پارکت ها و کفپوش ها انواع گوناگونی دارند ، برخی دارای قفل های نر و ماده بسیار ظریف هستند که باید در نصب آنها دقت نمود و برخی مانند لمینت باید بر روی زمین چسبانده شوند . ام دی اف نیز به دلیل اینکه از خرده چوب های فشرده ساخته شده ، در جنس انواع پارکت دیده میشود اما بهتر است برای محیط های مرطوب در شمال یا جنوب کشور از مدل های PVC استفاده کنید .

تمامی امور طراحی دکوراسیون داخلی تا اجرا را میتوانید به با خیالی آسوده به تیم خلاق ما بسپارید . لذا ما در زمینه مبلمان نیز به شما مشاوره خواهیم داد و در صورتی که کلیه امور دکوراسیون داخلی خود را افتخار دهید و به ما محول کنید ، بخش طراحی قبل از تولید و اجرا را به شما هدیه میدهیم و کاملا رایگان صورت میگیرد .