صندلی اوپن سیلا O15x روکش چرم مصنوعی با کیفیت

صندلی ویزیتوری سیلا روکش چرم با کیفیت

کد محصول O15x

تومان 560.000

راهنما 09126132197

قیمت 560.000

صندلی O15x که مشاهده مینمایید از مدل اپن سیلا میباشد ، صندلی ویزیتوری نیز گفته میشود ، که با داشتن جک های بادی کمپرسوری بسیار بلند است که حدود 10 سانت آن را میتوانید تغییر دهید . همچنین امکان سفارشی سازی صندلی می باشد ، مثلا قیمت جاپایی را نداشته باشد یا ارتفاع دقیق مد نظر شما را تولید کنیم که افزایش قیمت نخواهد داشت . لذا میتوانید برای انتخاب با شماره ما تماس بگیرید .

 

فروش ویژه صندلی اپن مدل بدون دسته سیلا زیبا با پشتی منعطف

  • مدل : O15x
  • ساخت : سیلا
  • فریم کفی و پشتی صندلی از جنس PPR60
  • روکش صندلی از چرم PVC مرغوب و زیرکار فوم پلی اورتان سرد
  • مکانیزم با فریم فلزی و پوشش رنگ پودری و قابلیت تنظیم زاویه کف و پشت
  • پایه بشقابی با پوشش آبکاری نیکل کرم
  • جک صندلی با کورس cm10
  • صندلی ویزیتوری یا اوپن سیلا
 

قطعا اگر طراح داخلی و یا معمار شما به مسائل روانشناسی برای محیط کارتان آگاه باشد بسیاری از پیشنهادات را میتواند برای شما به همراه داشته باشد . حتی در مسائل گوناگون مانند هارمونی رنگ ، چیدمان و غیره نیز بر روی محیط کاری شما تاثیر مثبت میگذارد . مثلا یکی از مهمترین تاثیرات بالا بردن تایم مفید کاری پرسنل میباشد .

متاسفانه آمار های گوناگونی از منابع مختلف نشان میدهد که در ایران تایم کاری به صورت روزانه از حدود 20 دقیقه تا نهایتا یک ساعت و نیم میباشد . البته قطعا هیچ کس این مهم را نمیپذیرد چرا که خود و پرسنل مجموعه زیر سوال میروند ، اما اگر روی هر شخص نرم افزاری نصب شود که بتواند تمامی فعالیت ها را به مقدار دقیقه و ثانیه ذخیره نماید متوجه این پرت زمانی بالا میشویم .

لذا مهمترین نکته این است که بتوانیم با چیدمان صحیح ، انتخاب مبلمان مناسب نسبت به هر کاربر و در نظر گرفتن سایر مسائل این زمان را به صورت ناخودآگاه در شرکتمان افزایش دهیم و خب قطعا کاری مهندسی شده و دقیق میباشد که هر طراح یا معماری از پس آن برنمی آید . میانگین کاری پرسنل کشور ژاپن بین 5 الی 6 ساعت در روز است که ما نیز میتوانیم به این میانگین دست یابیم .

 

لطفا جهت اطلاع از قیمت با شماره تلفن ما تماس حاصل فرمائید . این مجموعه مفتخر است با بیش از 30 سال خدمت رسانی در زمینه مبلمان ، پارتیشن ، میز و صندلی اداری توانسته است رضایت تمامی مشتریان را برای سالهای گسترده حفظ نماید .