صندلی ویزیتوری با جک متحرک و پایه ثابت برند لیو T54

صندلی ویزیتوری جک متحرک پایه ثابت لیو

کد محصول T54

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

این صندلی مدل تی 54 برند لیو با مدل 4 پایه مدرن از عرض برای قسمت نشیمنگاه 47 سانت جا دارد ولی عرض کلی با احتساب دسته ها 60 سانتی متر می شود . همچنین عمق نشیمنگاه نیز 47 سانت است که با احتساب عمق کلی 57 سانت می باشد . نشیمنگاه این صندلی در کوتاه ترین حالت جک 31 سانت از زمین ارتفاع میگیرد .

در برخی کارگاه های هنری و آتلیه های عکاسی و عروس دیده شده که از این مدل صندلی در دسته بندی ویزیتوری بسیار استقبال می شود . چرا که هم از تنوع رنگی بالایی برخوردار می باشند و هم زیبایی در طراحی آن موج میزند . لذا با شماییم تا این محصول که در تصویر مشاهده می نمایید را بصورت ویژه برایتان شرح دهیم .

 

صندلی ویزیتوری با جک متحرک و پایه ثابت برند لیو

  • مدل: T54
  • ساخت: لیو
  • چهار پایه قابل دوران پایه کروم
  • امکان انتخاب رنگ های روکش چرمی
  • پایه ثابت 4 شاخ
   

دامنه مشتریان ما بسیار متنوع و سیع می باشد ، برخی بسیار اقتصادی و صرفه جو هستند اما کیفیت و زیبایی را در اولویت قرار میدهند . برخی دیگر برند معروف مانند لیو یا سایر برندهای مطرح ایران و دنیا برایشان دارای اهمیت می باشد . لذا ما در تیم پشتیبانی تلاش داریم که مشتریانمان را با بهترین انتخابشان روبرو سازیم و بدلیل داشتن نمایندگی رسمی از تمامی برند ها ، تمام سعیمان را میکنیم تا شما رضایت کامل از خریدتان داشته باشید ، نمایشگاه و فروش برترینهای مبلمان ، تعمیرات مبلمان اداری ، مشاوره و طراحی دکوراسیون را از ما بخواهید .

جنس پایه های آن که مدل مدرن 4 شاخ می باشد نیکل کروم است و بسیار براق و درخشان می باشد . این صندلی برخلاف سایر مدل های لیو فقط امکان انتخاب در روکش های چرم را دارا است و شما نمیتوانید روکش پارچه ای انتخاب نمایید . لذا کالیته رنگ آن نیز محدود تر است و شما میتوانید میان رنگ های سفید ، مشکی ، قهوه ای و کرم انتخاب داشته باشید .

 

تماس از طریق تلفن راهنما برای شما تعبیه شده است و با رویی خوش و مشتاقانه منتظر تماس شما دوست عزیز هستیم و بدلیل وجود فعالیت کاری طولانی در طی این 30 سال ، با قیمت های بسیار رقابتی در خدمت شما عزیزان هستیم .