صندلی مشکی ویتینگ خوش رنگ مناسب آفیس دفتر کار

صندلی ویتینگ مشکی خوش رنگ دفتر کار

کد محصول W204

تومان 540.000

راهنما 09126132197

قیمت 540.000

این صندلی مشکی انتظار که حالت مبل انتظار را دارد مدل W204 رادسیستم با ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 47 سانت ، سطح نشیمنگاه 48 ، و طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه ) 64 سانت است که عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 58.5 سانتی متر قابل عرضه با روکش چرم می باشد . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

صندلی ویتینگ یا همان انتظار که به انگلیسی waiting chair نام دارد دارای مدل های گوناگونی است که یکی از آن ها سبک مبل انتظار را دارد و می تواند از تک نفره تا چند نفره عرضه گردد . این صندلی مشکی به دلیل جنس روکش چرمی امکان تولید با تنوع رنگی 24 گانه را دارد که به نوبه خود بسیار ارزشمند است اما پر فروش ترین نوع آن رنگ مشکی است . این صندلی مشکی انتظار که با پشتی بلند خود که مانند شنل تا زمین آمده است ، زیبایی دوچندانی یافته است ، همچنین دسته ها و پایه های جلویی آن نیز به صورت خمیده به هم پیوسته اند ، جنس این دسته از آلومینیوم بوده و با آبکاری کروم پوشیده شده است . همانطور که میبینید قسمت فلزی آن بسیار براق و درخشنده می باشد . مواد تشکیل دهنده قسمت نشیمنگاه و پشتی آن از PU و ابر فوم سرد است که با روکش چرمی ، هم بسیار زیبا شده و هم بسیار نرم و راحت که برای انتظار های طولانی مناسب می باشد . البته نسبت به تدبیر مدیریت هر مجموعه و شرایط حاکم بر سالن انتظار می تواند انتخاب شما تحت تاثیر قرار بگیرد . حتی مقدار بودجه و متراژ فضای شما نیز روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد .

 

ویژگی های صندلی مشکی با پشتی بلند ویتینگ خوش رنگ مناسب آفیس دفتر کار

  • دو نفره: 5,300,000 ریال مدل: W204 ساخت: رادسیستم دارای گارانتی نامه تعداد بالای 10 عدد دارای تخفیفات پلکانی و ویژه امکان ارسال به سراسر خاورمیانه
 

برای درخواست ارسال این صندلی مشکی پشتی بلند انتظار و خرید اینترنتی و نیز برندهای برتر ایران و چهان صندلی لیو میز جلیس نیلپر اروند .. به سادگی با شماره تلفن برندبرتر تماس گرفته و درخواست خود را به کارشناسان خوش برخوردمان بفرمایید . همچنین می توانید از پاسخگویان تلفنی ما مشاوره رایگان نیز دریافت کنید . تمامی پرسنل تجربه کافی برای راهنمایی در انتخاب محصولات را دارند و به شما کمک می نمایند تا بهترین و راحتترین اینتخابتان را برای مبلمان اداری و خانگی داشته باشید .