صندلی وکیل با پرستیژ دادگستری و دفتر وکالت

صندلی وکیل دادگستری دفتر وکالت

راهنما 09126132197

وکلای پایه یک دادگستری ، در دفتر کار خود انتظاراتی از تجهیزات و مبلمان اداری دارد ، برخی به دنبال میز و صندلی وکیل پر ابهت میگردند و برخی دیگر فقط قیمت ارزان آن برایشان مهم است ، اما کسانی که قدیمی در رشته وکالت هستند و دفتر وکالت خود را هر ساله بروز می نمایند و مبلمان جدید خریداری می کنند ، آنها میخواهند برند های معروف و گران را برای خود برتابند ، چرا که مشتریان آنها سطح و لول بسیار بالایی دارند .

شما در صورتی که تازه کار هستید و به دنبال کالاهای ارزان هستید ، مواظب باشید که برخی فروشندگان صندلی ها و میز های بی کیفیت که در کارگاه های خانگی بدون استاندارد و مجوز تولید می نمایند را به نام برند های معروف به شما نفروشند . چرا که قطعا از کیفیت لازم برخوردار نبوده و در عرض سه ماه با مشکلات جدی روبرو شده و در عمل متوجه میشوید هیچگونه گارانتی وجود ندارد .

بسیاری از مشتریان برای تعمیر و دریافت خدمات با ما تماس میگیرند و اعتراض به این دارند که فروشنده ای که اجناس را از آن خریداری کرده اند ، اصلا وجود ندارد یا پاسخگو نیست و مجبورند با پرداخت هزینه بیشتر ، میز یا صندلی خود را تعمیر یا تعویض نمایند .

 

ویژگی ها و لوازم مربوط به محیط کاری و اداری وکیل دفتر کاری مجهز

 • میز پرابهت مدیریتی با ال کناری دارای فضای زونکن
 • میز کنفرانس بزرگ و پهن با امکان انتقال بدون دید کابل برق و لن
 • مبل های تک نفره ، دو نفره تا چهار نفره ، برای استفاده مراجعین و موکلین
 • صندلی مدیریتی چرمی یا مش ( توری دار ) برای شخص وکیل
 • صندلی های کارمندی و کارشناسی برای عوامل سر دفتر
 • فایل ، کشو ، کتابخانه و کردانزا مخصوص قرار گیری فایل ها و پوشه ها
 • ست رو میزی
 • تنوع رنگی بالا
 • استفاده از بهترین تجهیزات و متریال
 • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش فعال
 • ارسال به سراسر ایران
     

وکلای دادگاه و یا محیط های قضایی و دادگستری به مبلمان اداری بسیار اهمیت میدهند چرا که اولین چیزی که میتواند برای آنها ارزش افزوده ایجاد نماید همین نوع میز یا صندلی وکیل آنهاست و در الویت های بعدی نوع پارتیشن و دکوراسیون مورد قضاوت قرار میگیرد . اینکه مثلا یک وکیل بتواند رقم های چند میلیاردی را زنده کند ، خب باید اصلا خودش ابعاد مالی میلیاردی داشته باشد تا طرز تفکر های رقم های زیاد را متوجه بشود .

لذا وقتی کسی دفتر وکالت راه اندازی میکند ولی کل دفتر او سر هم پنجاه میلیون تجهیزات اداری ندارد ، چگونه میتواند ادعای زنده نمودن میلیارد را داشته باشد ؟ پس حتما به برند های معروف توجه لازم را داشته باشید و از مدل های روز و جدید آنها بهره بگیرید . برند هایی مانند جلیس ، ایستا ، برند برتر ، نیلپر ، راحتیران ، لیو ، رادسیستم ، هلگر ، آرتمن ، آفو ، جوان و غیره که هر کدام پروانه بهره برداری  و جواز استاندارد محصولات بر پایه ارگونومی را دارا هستند .

 

ما روزانه به سراسر ایران ارسال بار داریم به جز روزهای تعطیل رسمی ، میتوانید با شماره تلفن راهنما جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید ، رقابت در فضای مجازی ما را به این واداشته است که کمی از سود خود بگذریم و هم محصولات را با قیمت عالی دست شما دهیم و هم افرادی را آموزش دهیم تا به شما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره رایگان دهند ، در این زمانه دیگر مردم از اعتماد به سایت های اتوماتیک با پرداخت آنلاین بیزار شده اند و به همین دلیل ما تمام سفارشاتمان تلفنی یا حضوری ثبت میگردد .

 

صندلی وکالت طرح مدیریتی چرم لمسه

کد-محصول M411K

تومان 1

صندلی وکالت طرح مدیریتی مناسب با چرم لمسه کاری شده تولید رادسیستم M411K که روی پشتی آن چهار دکمه دوخته شده و قسمت فوم و چرم را به داخل فشرده و این مورد زیبایی دو چندانی را به صندلی بخشیده است . .. صندلی وکالت لمسه طرح مدیریتی با روکش چرم و دارا بودن چهار دکمه فشرده شده روی پشتی ...ادامه مطلب

کد-محصول M440

تومان 1

محصول رادسیستم با فریم چوبی زیبا در دسته بندی صندلی وکالت مدیریتی کد M440 که دارای استحکام بسیار بالا تحمل وزن بالای 120 کیلوگرم و داشتن تشکچه های نرم در کنار پهلو ها ، کنار ران ها و زیر ساعد دست که موجب پر کردن گودی کمر میشود . .. صندلی خاص وکالت که به صندلی وکالت مدیریتی معروف است ...ادامه مطلب

صندلی وکیل مدیریتی روکش چرمی مشکی

کد-محصول M409H

تومان 1

صندلی کد M409H در سری محصولات صندلی وکیل مدیریتی رادسیستم است که با پشتی بلند و روکش چرمی که دسته های آن کروم و براق می باشد و ضد خش و ضد رطوبت بسیار مناسب برای مدیران پر ابهت و رئیسان والا مقام که با گودی کمرشان بر آن به راحتی تکیه میدهند . .. صندلی مدیریتی مناسب وکلا و ...ادامه مطلب

دلی روکش چرمی مناسب وکلا فروش

کد-محصول G91

تومان 1

محصول لیو اداری کد G91 با صندلی روکش چرمی مناسب وکلا که به صندلی وکیل نیز معروف است و همچنین در دفتر اسناد رسمی یا سایر اداره جات مورد استفاده قرار میگیرد . این صندلی با پایه پنج براق که روکش آبکاری کروم نیکل داراست بسیار چشم نواز است . .. مبلمان اداری لیو از سال 84 شروع به فعالیت ...ادامه مطلب