صندلی وکالت مدیریتی با فریم چوبی زیبا m440

کد محصول M440

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی خاص وکالت که به صندلی وکالت مدیریتی معروف است ، معمولا وکیل هایی که مشتری ما هستند از این سبک صندلی بسیار میپسندند ، لذا برای سفارش محصولات میتوانید با ما تماس بگیرید . این صندلی با داشتن تشک چه های متصل به دسته و پشتی ، کاملا زوایای خالی بدن کاربر را میپوشانند مانند ساعد دست ، پهلوها و گودی کمر و حتی گودی گردن که منجر به راحتی بیشتر وکیل پایه یک دادگستری می گردد .

سلامتی افراد حاضر در محیط کاری یکی از نکاتی است که در سرعت پیشرفت کار ها و همچنین راندمان کار تاثیر بسزایی دارد ، مثلا فرض کنید که مدیر یا یکی از پرسنل مجموعه جزو نفرانی باشد که کمر درد خفیف دارد ولی همیشگی .. همچنین ممکن است کسی دیگر از مجموعه جزو دسته افرادی باشد که مدام سرما خوردگی های بسیار عمیق و سنگین در هر ماه یا هر دوماه یکبار دارد ، قطعا یک قسمت از زنجیره کار به او متصل است و فردی که دارای سلامتی کامل نباشد کلیه سیستم را دچار خدشه میکند ، لطفا هنگام خرید به نکات چند سال گارنتی و خدمات پس از فروش نیز توجه کنید .

 

صندلی وکالت مدیریتی چرخدار پهلو پرکن مناسب وکلای پایه یک دادگستری

  • مدل: m440
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: فریم چوبی
 

لذا مهم است که شما بتوانید به سادگی سلامتی کارمندان و حتی شخص خودتان را تضمین نمایید ، یکی از عوامل بسیار مهم داشتن مبلمان اداری طبی و ارگونومیک است که بتواند بعد سلامت فیزیکی افراد را تضمین نماید و در طولانی مدت موجب خمودگی ستون فقرات یا غیره نشود ، همچنین تغذیه مناسب به همراه تنفس صحیح یکی دیگر از مهمترین المان های حفظ این نعمت الهی یعنی سلامتی است ، ضمنا برای تنوع روحی صندلی رنگی ، میز با جلوه خاص را نیز به شما پیشنهاد مینماییم .

در جهت راحتی شما وکلای عزیز یا حتی پزشکانی که از این صندلی خوششان آمده است ، میتوانید به شماره تلفن راهنما که در بالای همین صفحه درج شده و نارنجی رنگ است ، تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید ، این مجموعه با تربیت و پرورش کارشناسان خبره و انتقال تجربیات 50 ساله مدیریت امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داراست .