صندلی هلگر کنفرانسی پایه قوس دار CC-102-02 هلالی

صندلی هلگر کنفرانسی پایه قوس دار

کد محصول CC-102-02

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی زیبا و جالب کنفرانسی هلگر با طرح جدید و جذاب که در پایه های آن خلاقیتی بزرگ بکار رفته است ، کد این محصول  CC-102-02 می باشد که با پایه های موازی باهم به صورت ثابت تا عقب صندلی و یک تکه با دسته ها ادامه یافته و قسمت پایینی پایه ها و پشت صندلی با یک فلز منحنی قوصی شکل به یکدیگر متصل شده و استحکام پایه ها را دو چندان کرده است .

سایه ای که از قسمت قوص دار روی زمین می افتد ، آن را بسیار زیبا و چشم نواز می کند چون پایه ها و دسته ها نیز بصورت براق و درخشان آبکاری شده اند . جنس نیشمنگاه از فوم سرد است و پشنی آن به صورت یک تکه با نشیمنگاه متصل شده است . این صندلی برای محیط های لوکس با روکش پارچه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

 

نکات قابل تامل برای این صندلی کنفرانسی خلاق با پایه قوص دار

  • مدل: CC-102-02
  • ساخت: هلگر
  • خرید اینترنتی با روش های ساده
  • بدون نیاز به پرداخت آنلاین در سایت
  • با تخفیف ویژه برای سفارشات عمده
  • دو سال گارانتی
  • تضمین اصالت کالا
 

ضمیر ناخودآگاه یکی از مهمترین مسائل روانشناسی می باشد که در سازمان ها توسط مشاورین سازمانی مورد بررسی قرار می گیرد . یک مشاور روانشناس سازمانی که از مقطع دکتری فارغ التحصیل شده است ، با مصاحبه فرد به فرد افراد سازمان متوجه ساختار ذهنی و ذهن پنهانی آنها می شود و این مهم میتواند روی انتخاب هم اتاقی ها و هم رده ها یا مدیران و زیردستان تاثیر گذار باشد .

پس با دسته بندی افراد به صورت صحیح اتاق آنها نیز بایکدیگر یکسان میشود و میتوان نسبت به ذهنیت هر گروه معماری داخلی و دکوراسیون متناسب با آنها را در نظر بگیریم که انتخاب رنگ و هارمونی آن نیز توسط پیشنهادات روانشناس سازمانی صورتی می گیرد . به اینگونه مدیریت کارامدی سازمان میتواند بسنجد که روند رشد راندمان کاری در طول یک ماه و یک فصل چقدر افزایش داشته و بصورت سالانه چقدر موثر شده است .

 

در صورتی که میخواهید مبلمان اداری خود را به صورت کامل تغییر دهید و هارمونی چیدمان برایتان مهم است ، میتوانید از دکتر روانشناس سازمانی این مجموعه بهره مند شده و مشاوره دریافت کنید ، اما اگر چند محصول با تعداد محدود میخواهید و امکان تغییر کلیه لوازم اداری را ندارید بهتر است با مشاورین تلفنی ما به صورت رایگان صحبت کنید و انتخابی ساده تر داشته باشید . تمامی محصولات به سراسر ایران ارسال می گردد .