صندلی هلگر فوم سرد تخفیف ویژه در تعداد تهران CC-106-01

صندلی هلگر فوم سرد تخفیف ویژه تهران

کد محصول CC-106-01

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

این صندلی با دو دسته بلند و متصل به نشیمنگاه که از جنس نشیمنگاه نیز می باشد ، یعنی از فوم سرد با تکنولوژی تزریق در قالب ساخته شده است و با روکش پارچه ای یا چرمی به انتخاب شما تولید می شود . این محصول هلگر که علاوه بر پایه ها دارای قوس زیبا ، مقاومت بالایی برای تحمل وزن نیز دارد . لذا جهت انجام سفارشی سازی یا انتخاب رنگ میتوانید اقدام نمایید .

خلوتی محیط کسب و کار برای بسیاری از مشاغل مهم میباشد . چرا که میتوانید ذهن مخاطب را راحت بخوانید و از شلوغی های مجازی داخل مغز در میان پرسنل رها شوید . بسیاری از افراد کارمند با در نظر گرفتن مشغله های کاری خود پا به داخل شرکت شما میگذارند و این مهمترین اتلاف انرژی میباشد که میزان کارایی یک شرکت در طول یک سال پایین می آید . مشتاق صدای گرمتان هستیم .

 

مزایا و قابلیت های صندلی کنفرانسی خلاق یا Creative با دسته متصل به نشیمنگاه

  • مدل: CC-106-01
  • ساخت: هلگر
  • خرید اینترنتی ارسال به همه جا
  • مشاوره رایگان تلفنی
  • امکان دریافت فاکتور رسمی
  • تخفیف ویژه تعدد محصولات
  • اصالت کالا ، فوم سرد
  • ضمانت تحویل سالم
  • گارانتی دو ساله
   

کسی که تا دیروقت بیدار باشد و مدام در حال تماشای فیلم ، صحبت با خانواده و دوستان ، خنده های زیاد یا گریه و غیره همه و همه بسیار بیش از حدی که انسان متوجه آن باشد انرژی می گیرد . بدتر از این ذهن را شلوغ می کند . ما هر داده ای که ناخواسته یا خواسته به مغزمان میدهیم هیچگاه کامل پاک نمیشود و ماندگار است ، این ظرفیت بالای مغز است اما بخش تحلیل در مغز نمیتواند این ظرفیت را در نظر بگیرد و سه موضوع را نهایتا به درستی بررسی می کند .

موضوعات دیگر با کیفیت بسیار پایین و بدون حوصله و دقت مورد ارزیابی و انجام قرار میگیرد که اکثر کارمندان برای اینکه شغلشان اولیت های 4 به بعد میباشد لذا در بالاترین اولین فکری نیست و فقط ادعای این را دارند که بسیار درگیر کار و مشغله های روزانه خود هستند . در عمل میبینیم که در روز با اینکه ده ساعت کار کردند اما بیش از سه ساعت آن مفید نبوده است ، کاربری های متفاوت مبلمان اداری ، کتابخانه و فایلینک ، صندلی مدل کارمندی و نیز معاونتی و ریاستی همه در نمایشگاه برند برتر .

لذا باید چاره ای بی اندیشیم که این موضوع را ناخودآگاه حل کنیم . یکی از آن چاره ها رفتن به اردو با تمام پرسنل به مدت سه ماه است که تمام عادات اینها را بدون اینکه خودشان مطلع شوند به بهانه های کاری اصلاح سازیم . چاره بعدی که بسیار مهم است ، استفاده از مبلمان و دکوراسیون اداری خلوت و با رنگ سفید ( البته دارای کنتراست ) می باشد که مشاورین روانشناسی سازمانی در این زمینه بیشتر میتوانند راهنماییتان دهند .

معمولا اینگونه صندلی ها با کد CC-106-01 را برای محیط های فانتزی و خلاقانه استفاده می کنند و با رنگ های روشن و شاداب انتخاب میکنند . شما نیز برای سفارش میتوانید به سادگی در شبکه های مجازی به ما پیام دهید و یا با شماره تلفن بالا تماس بگیرید . در این شلوغی شب عید و ترافیک بهتر است که ماشین هایمان را تحریم کنیم و بدلیل شلوغی وسایل نقلیه عمومی ، به صورت غیر حضوری و راحت سفارش دهیم .