صندلی هلگر برای خانمها و آقایان آرگونومی بدن EC-104-01

صندلی هلگر برای خانمها آرگونومی بدن

کد محصول EC-104-01

تومان 1.260.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.260.000

اندازه و ابعاد این صندلی بسیار مناسب و جمع و جور است که شامل ارتفاع 104 سانتی متری ، ارتقاع نشیمن از زمین 56 سانت ، عرض 72 سانت و عمق آن نیز 72 سانتی متر است که بخواهیم دسته های آن را از زمین اندازه گیری کنیم عدد 77 سانت را روی متر مشاهده می نماییم . حداقل زاویه پشتی 85 درجه و حداکثر 130 درجه میباشد که در مجموعه شامل 21.8 کیلوگرم وزن آن میشود .

 

هلگر صندلی کارشناسی سری استایلیش متناسب با پرسنل خانم

  • مدل: EC-104-01
  • ساخت: هلگر
  • طراحی مناسب با ارگونومی بدن
  • دارای گارانتی 2 ساله
 

به معرفی یکی دیگر از شاهکار های هلگر میپردازیم . این صندلی که در تصویر مشاهده میکنید بیشتر برای خانم ها کارشناس در سازمان تهیه می شود . مهندسین خانم که بسیار خوش ذوق و سلیقه و ظریف اندیش هستند . لذا طراحی آن نیز متناسب با نیاز بانوان و ارگونومی بدن طراحی گشته است تا از فشار آمدن به کمر و ستون فقرات جلوگیری گردد ، دکوراسیون و مبلمان دفاتر کاری ، صندلی پرفروش و مد روز ، کتابخانه و سایر ملزومات را در سایت برند برتر ما بیابید ..

تنوع رنگی این محصول به دلیل داشتن روکش های چرم و یا پارچه به انتخاب شما با کالیته های متنوعی امکان تولید می باشد که نسبت به تجربه چندین سال گذشته پرفروش ترین ها شامل رنگ سفید ، مشکی و قرمز بوده است . البته به نوع دکوراسیون دفتر کار شما بسیار مرتبط است و در نحوه چنیش و زیبایی محیط بسیار تاثیر مثبت میگذارد .

 

پایه های پنج پر آن نیز بسیار براق و زیبا میباشد که با روکش آبکاری کروم بسیار درخشان و مقاوم شده اند ، یراق آلات آن مانند جک 10 سانتی و حتی چرخ های زیر صندلی از بهترین متریال تولید میشوند که موجی عمر بالا و رضایت تمامی مشتریان گشته است . لذا میتوانید به سادگی باشماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست ارسال این محصول را داشته باشید .