صندلی نیلپر چهار پایه بدنه فلزی فروش تعداد زیاد SH515X

صندلی چهار پایه نیلپر فروش تعداد زیاد

کد محصول SH515X

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی های اختصاصی نیلپر با ظاهری یکپارچه و کاربری های متنوع که مدل چهار پایه 515 نیز موجود است و با SH در ابتدا تمایز داده شده و در انتهای کد X به معنی بدون دسته آمده است . این صندلی دارای تشک های بسیار بزرگ و کامل گرفته شده پشتی و نشیمن میباشد که با تضمین ارگونومی بودن به فروش میرسد .

شما با در نظر گرفتن میزان نوردهی مجموعه و اتاق های خود میتوانید تنوع رنگی هر میز و صندلی را مشخص نمایید . این میزان از دقت برای در نظر گرفتن ترکیب رنگی و در کل کمپوزیسیون آن می باشد . مثلا اگر یک سالن فلت بسیار بزرگ دارید که میخواهید آن را به مبلمان اداری مجهز کنید باید تعداد و ابعاد پنجره ها و جهت حرکت خورشید و موانعی که جلوی آمدن نور میباشد را در نظر بگیرید .

 
  • مدل: SH515X
  • ساخت: نیلپر
  • پایه فلزی با پوشش رنگ مشکی
  • بدون دسته،
  • دارای تشک بزرگ
  • دارای گارانتی سه ساله
 

شرکت های نوپا که امروزه به نام استارتاپ ها شناخته میشوند با این تعریف که تا وقتی هزینه های خودش را نمیتواند تامین کند به همین نام باقی خواهد ماند ، موجب شده که بسیاری از جوانان به فکر خود اشتغالی و همچنین کارآفرینی بیوفتند . این اتفاق مبارک برای اقتصاد کشور بسیار موثر و مفید بوده اما مقدار زیادی از این استارتاپ ها بدلیل عدم داشتن علم مدیریت ورشکست شده و از لحاظ روحی به جوانان آسیب میرسانند که باید مسئولین برای این قسمت تدابیری بیاندیشند .

اینکه ما همیشه در تلاش باشیم که سلامتیمان حفظ شود بسیار مهم است . نه اینکه مدام به دکتر مراجعه کنیم ! نه اینکه مدام دارو مصرف کنیم ! اینها بیشتر ما را به بیماری نزدیک میکند . منظور من این است که از بررسی مداوم حال و احوالمان ترسی نداشته باشیم و بصورت روزانه یا هفتگی میزان فشارخون ، نبض ، قندخون و وزن خود را چک کنیم و در جهت بهتر شدن شرایط مطالعات علمی داشته باشیم .

لطفا بگذار تا صدایت را بشنوم / از آن سو و این سو تو را بشکنم . تو از هر کجا ایران که باشی / همکلامی را حالی بهترم . پس از اینکه پاسخت را دهم بسی خوشحالم / تا بزنگی به سمت تلفن بشتابم . قلم و خودکار را بقاپم / تا نام و یاد تورا بنویسم . پس از آنکه تایید رحمتت بر من تافت / باربران را بخوانم تا هرکجایی برسانم .