صندلی نوع کارمندی با دسته ثابت چرخدار F601

صندلی نوع کارمندی دسته ثابت چرخدار

کد محصول F601

تومان 660.000

راهنما 09126132197

قیمت 660.000

صندلی نوع کارمندی زیبا و راحت با پایه های مشکی که در تصویر مشاهده میکنید با دسته های تی شکل مانند است و همین صندلی از سیستم مکانیزم سه حالته پیشرفته برخوردار است که تولید کارخانه راحتیران با کد F601 می باشد ، این محصول به صورت دو رنگ تولید شده و قسمت نشیمن و پشتی که روی کار است با روکش چرمی که تنوع رنگی بالایی دارد پوشیده شده است .

اگر شما مد نظر داشته باشید که خریدی برای شرکت خودتان انجام دهید ، مثلا پرده خریداری کنید و یا پارکت خریداری کنید و همچنین حتی پنجره ها را به سیستم دوجداره و یو پی وی سی تغییر دهید ، خب تمام اینها نیاز به دقت نظر شما دارد و بسیار آپشن های متعددی دارد ، از همه اینها مهمتر مبلمان اداری است که مشتری در نظر میگیرد .

  • مدل: F601
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم سه حالته دسته و پایه پلاستیک

لذا المان های اینکه از چه طرح و سبکی از مبلمان اداری انتخاب نماید ، یا اینکه خرید خود را با چه ترکیب رنگی انجام دهد ، اینکه فضای او چه مقدار نورگیر طبیعی دارد و چند متر است و بسیاری از موارد دیگر که روی انتخاب سیستم میز و صندلی اداری و حتی کمد ها و فایل ها بسیار تاثیر گذار است . یکی از پیشنهادات ما این است که در اتاق مدیریت کردانزا نیز بسیار چشم نواز خواهد شد صندلی منشی ، میز کارمندی کوچک همراه با دراور را در سایت برند برتر جستجو نمایید .

خوب دقت کردن قبل از خرید بسیار بهتر از حسرت خوردن بعد از ، از دست دادن سرمایه می باشد . بسیاری از مردم روزانه به دلیل خرید محصولات فیک از فروشگاه های نامعتبر با ما تماس گرفته و به دنبال چاره میگردند . اما ما که به آنها نفروخته ایم و همین سرچ ساده و  تماس ساده را میتوانستند قبل از خرید انجام دهند . با تماس به ما محصولات در اسرع وقت در محل شما در سراسر ایران تحویل داده خواهند شد .