صندلی نشست برای جلسات میزگرد مصاحبه SC415O

صندلی نشست برای جلسات میزگرد مصاحبه

کد محصول SC415O

تومان 525.000

راهنما 09126132197

قیمت 525.000

بنابر دکوراسیون محل کارتان و نوع میز کنفرانسی که دارید بهتر است مدل صندلی نشست را انتخاب کنید . این صندلی که در این صفحه برایتان شرح میدهم یکی از طرح های دوست داشتنی شرکت نیلپر است که با شناسه SC415O معرفی شده است و دارای دو تکه پلاستیکی و پلی اورتانی برای تشکچه های پشتی و نشیمنگاهش است و بدنه آن کاملا از فلز با روکش براق و نقره ای رنگ تشکیل شده است .

 

مشخصات فنی و اصولی صندلی نشست مدرن

  • مدل: SC415O
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: پایه کنفرانسی ثابت فلزی با پوشش کروم
  • دسته ثابت فلزی با رویه فوم انتگرال
  • دارای تشک کوچک مناسب آرگونومیک
 

بسیاری از محصولات نیلپر با چشم مردم آشنایی دارند ، چرا که بیش از بیست سال است که تولیدات این کمپانی بزرگ در تمامی سازمان ها پیدا میشود و در جلوی چشمان همه جولان میدهد . این از برکت وجود انقلاب اسلامی ایران است که توانسته است رونق کسب و کار ها و مراکز اداری دولتی و خصوصی را بیش از همیشه در تاریخ بالا ببرد تا هزاران جوان ایرانی بتوانند مشغول به کار باشند و درامدی پایدار داشته باشند ، ترکیبی از بهترینهای ایران و جهان صندلی سالن اجتماعات ، دکوراسیون و یراق آلات میز های بزرگ کنفرانسی و مدیریت را با یک تماس ساده جویا گردید .

پرده های مناسب پنجره در محل کار از خصوصیات ویژه ای باید برخوردار باشند ، اول اینکه به راحتی قابل کنار زدن باشد و امکان ورود نور را بسادگی بتوان فراهم نمود . دوم اینکه معمولا از جنس و نوعی استفاده میشود که به راحتی بدون پایین آوردن پرده بشود آن را شستشو نمود و مثل روز اول برق بزند و سومین مورد از لحاظ ظاهری شیک و کاری باشد که به مبلمان شما بیاید .

ما منتظر صدای گرم شما عزیزان از طریق تلفن راهنما هستیم . لطفا اگر قصد خرید محصول هم ندارید و صرفا میخواهید قیمت بگیرید با شماره راهنما تماس بگیرید . همکاران ما در حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما متعهد و کوشا هستند . لذا در صورتی که بخواهید محصولات ارسال شوند نیز به سرعت آنها را در هرکجای ایران اسلامی و کشورهای همجوار به شما تقدیم خواهند نمود .