صندلی با میز یادداشت کاربری مناسب دانشجویان C321P

صندلی میز یادداشت مناسب دانشجویان

کد محصول C321P

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی مناسب دانشجویان با پایه ثابت کنفرانسی بسیار مناسب در جهت فعال سازی ذهن در برگزاری آزمون ها به دلیل داشتن پشتی و نشیمن بسیار راحت ولی در عین حال مستحکم که موجب راحتی جسم شده و روح و ذهن انسان امکان پرواز میابد ، صندلی کد C321P که دارای دسته متحرک برای یادداشت و نوشتن یا قرارگیری لپتاپ را داراست و از طراحی لاکچری نیز بهره می برد .

 

مشخصات تخصصی و فنی صندلی با میز یادداشت مناسب دانشجویان

  • مدل : C321P
  • ساخت : رادسیستم
  • توضیحات : ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 47
  • سطح نشیمنگاه 47.5
  • طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 60
  • عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 69
  • قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد.
  • قابل عرضه با دسته سفید و مشکی می­باشد.
 

فضا یا حریم خصوصی در اداره جات یکی از مهمترین نکات سیاسی در فعالیت های کاری بشمار می آید . مثلا شرکت طراحی سایت که پرسنل متعددی دارد و هر یک وظیفه خود را انجام میدهند نباید از مبلغ قراردادهای مدیریت با مشتریان مطلع شود چرا که بار روانی خوبی را برایشان در پی نخواهد داشت ، لذا اتاقی برای عقد قرارداد که صدا از آن بیرون و خارج نشود بسیار دارای ضرورت است ، مبلمان صندلی گروهی ، میز و نیمکت مدارس ، صندلی آمفی تئاتر را از گروه ما بخواهید .

همچنین برخی مدیران بر این باورند که باید از مشتری خواست که درهنگام دریافت خدمات از پرسنل چیزی درمورد مبلغ قرارداد به آنها نگویند و هرگونه مشکل مالی را فقط با پرسنل مالی در میان بگذارند . لذا ما مطمئنیم که پارتیشن هایی که تا سقف مستقیم کشیده میشوند میتوانند بسیار دارای ارزش باشند . همچنین با شیشه ها و ام دی اف دوجداره و درب های لمسه کاری شده امکان عبور هیچ صدایی وجود ندارد .

برای سفارش محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنیم که محصولات به سرعت به دستتان برسند . درصورت عدم موجودی ظرف سه الی ده روز کاری محصولات نسبت به حجم تولید به شما تحویل داده خواهد شد . سفارشات شما از سراسر ایران و حتی تهران و حومه امکان تحویل دارد ، مثلا ناحیه لواسانات تهران و یا اطراف آن مانند راحت آباد و همچنین مهر آیاد پردیس که همه و همه جزو مناطق خوش آب و هوا می باشند .