صندلی مناسب کلاس مراکز آموزش مبلمان اروند ۲۱۱۰

صندلی مناسب کلاس مراکز آموزش اینترنت

کد محصول 2110

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی مناسب کلاس آموزشی اروند کد 2110 به صورت چهار پایه با دارا بودن میز تحریر تک نفره و صندلی تشک دار به همراه پشتی تشک دار که به سادگی دانش آموز یا دانشجو بتواند روی آن بنشیند و چند ساعت در روز به آموزش و یادگیری بپردازد . این صندلی به دلیل باز و بسته شدن قسمت میز تحریر برای کلاس های کنکور ، مراکز آموزش آزاد خصوصی ، سازمان سنجش و غیره مناسب بوده و میتوان کلاس های آموزش رانندگی به صورت تئوری را نیز با این صندلی نیمکت های تک نفره برگزار نمود .

این مجموعه امکان ارسال محصولات در شهر های مختلف را نیز دارد ، از جنوب کشور تا شمال و از شرق تا غرب روزانه ارسال مبلمان و دکوراسیون اداری ممکن است . شهر هایی مانند ایلام ، همدان ، تبریز و حتی مشهد مقدس ، بیرجند ، بجنورد و علاوه بر این شهر ها سمت غرب کشور مانند بروجرد ، خرم آباد ، کرمان و کرمانشاه ، همه و همه امکان دریافت محصولات ما را در کمترین زمان ممکن دارند ، انواع مبلمان میز صندلی  ایرانی مدرن با گارانتی معتبر ، روکش چوب و چرم همه در وبسایت برند برتر .

   

صندلی مخصوص دانشجویان و دانش آموزان برای خرید اینترنتی

  • مدل: 2110
  • ساخت: اروند
  • توضیحات: آموزشی 4 پایه
 

شما در صورتی که در روستاهای کشور هستنید و یا دفتر کارتان در اسکله های کشور ایران برای بازرگانی میباشد ، بهتر است با ما تماس بگیرید تا نسبت به اینکه شما در کدام منطقه آزاد هستید ، تصمیمات درست و اصولی گرفته شود . این مجموعه امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داراست و افتخار دارد که در پنجاه سال اخیر توانسته است بسیاری از مشتریان را رضایت مند نگاه دارد و مشتریان دائمی زیادی داشته باشند .

لطفا توجه داشته باشید که ارسال محصول به خارج از کشور هم میسر است و در صورتی که شما در کشور های همسایه هستید ، با قیمتی فوق العاده نسبت به کشورهای دیگر میتوانید مبلمان را خریداری نمایید . ارسال محصول با باربری های بسیار معتبر خواهد بود که تمام فرایند ترخیص کالا و صادرات محصولات را به سرعت انجام میدهیم و شما میتوانید براحتی محصولات را با بیمه حمل بار تحویل بگیرید .

برای ثبت سفارش محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستیم تا هر آنچه سوال در مورد مبلمان اداری مد نظرتان دارید پاسخ دهیم . لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . این مجموعه با کمال افتخار در 50 سال اخیر توانسته است تعداد بیشماری از مشتریان را به دامنه مشتریان ثابت و وفادار خود بیافزاید .