صندلی مناسب میز کامپیوتر نیلپر پرسنلی SK600G

صندلی مناسب میز کامپیوتر نیلپر پرسنلی

کد محصول SK600G

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی نیلپر پرسنلی با کد SK600G که دارای دسته های ثابت و مدل عصا شکل می باشند از پایه های پنج پر و براق به صورت چرخدار بهره میجوید ، همچنین سیستم بالابر بادی دارد که فرد زمانی که روی آن مینشیند با نگاه داشتن اهرم زیر نشیمن صندلی به پایین ترین ارتفاع میرود و زمانی که از روی صندلی بلند میشود و اهرم را فشار میدهد ، صندلی تا 10 سانتیمتر افزایش ارتفاع دارد .

یک صندلی کارمندی از مزیت ها و معایب خاص خود برخوردار است . مثلا اینکه در زمینه استفاده و شخص استفاده کننده باید مناسب باشد و ممکن است برای برخی کارمندان در شغل های خاص ، مثلا آهنگری و یا بافت فرش مناسب نباشد . همچنین ابعاد آن نسبت به اندازه اندام شخص نیز بسیار مهم است که نه زیاد بزرگتر باشد و نه زیاد کوچک تر ..

 
  • مدل: SK600G
  • ساخت: نیلپر
  •  دسته ثابت فلزی با رویه فوم انتگرال،
  • بالابر 10 سانتیمتری -
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر
  • در کالیته رنگ متفاوت و متنوع
 

نورپردازی محیط نیز یکی از شاخصه های مهم در صنعت مبلمان میباشد ، شما اگر زیبا ترین صندلی های اداری را هم داشته باشید ولی از حجم و ریتم نور در محیطتان به درستی استفاده نکنید ، آن مبلمان خودش را به خوبی نشان نخواهد داد . همچنین تلفیق رنگ نورها با یکدیگر میتواند فضا را بسیار دگرگون سازد .

برای اینکه بتوانیم به راحتی خیالمان از سلامت جسمانی راحت باشد و ترس از سکته های ناگهانی نداشته باشیم باید سه گام را انجام دهیم که شامل گام اول تغذیه مناسب و صحیح ، گام دوم استفاده از لوازم طبی و مفید برای جسم مانند مبلمان ارگونومیک و گام سوم دعا و درخواست با تضرع از خداوند یکتا برای طول عمر پر عزت و با سلامتی که قطعا محقق خواهد شد ، انواع صندلی های زیبای کاربرید ارتفاع قابل تنظیم ، پنچ پر همراه با روکش با تنوع رنگ عالی تقدیم به شما عزیزان ..

در مورد اینکه تغذیه مناسب چیست در مطالب دیگر مفصل گفته شده ولی بطور خلاصه سه روز در هفته کمی شیره خرما و شیره توت و شیره انگور را با یک لیوان آب ترکیب کنید و مقدار کمی فلفل قرمز و زعفران به آن بیافزایید و پیش از ظهر میل نمایید . این روش فقط در طولانی مدت و مداومت در آن موثر است . بجای شیره ها میتوانید از یک قاشق عسل نیز استفاده کنید .

برای ارسال محصولات به سراسر ایران کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا سفارش شما را به نشانی مد نظرتان با ضمانت صحت و سلامت کالا تحویل نمایند .