صندلی مناسب منشی شرکت و دفتر کاری J321T

صندلی مناسب منشی شرکت دفتر کاری

کد محصول J321T

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی منشی کارمندی با انواع دیگر صندلی مانند مدیریتی یا کارشناسی تفاوت های فاحشی دارد . همانطور که در تصویر مشاهده میکنید صندلی کد 3321T از صندلی های بسیار زیبا و همچنین راحت برای کارمندان و منشی های عزیز می باشد ، این صندلی در تنوع بالایی از رنگ تولید میشود که میتوان آن را در زمره محصولات محبوب برای مشتریان قرار داد .

میزان کارایی استفاده از میز یا صندلی اداری برای هر شرکتی متفاوت است ، این به تئوری انتخاب شما برمیگردد که چگونه و با چه نگرشی به دنبال صندلی مناسب منشی یا صندلی مدیریتی میگردید و با چه اصولی آنها را با محیطتان ست میکنید . کارایی اگر در نظر گرفته نشود قطعا فقط چهار تا تیر و تخته خریداری کردید که بعدها نیز هیچ تاثیری بر سازمان شما نخواهد گذاشت .

 

محصول زیبا مناسب منشیان مطب های پزشکی

  • مدل: J321T
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 57-46
  • سطح نشیمنگاه 47.5
  • طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 64
  • عرض صندلی(فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 56
  • قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد .
 

همچنین باید بدانید که اگر کارایی و هارمونی چیدمان را لحاظ نکنید احتمال اینکه بعدا مجبور بشوید میز و صندلی ها را خدای نکرده بفروش برسانید تا وام ها را پاس کنید بسیار است . این موضوع را ما که در این صنف پنجاه سال است در حال فعالیت هستیم مشاهده کردیم ، همچنین در صورتی که بخواهید دقت کنید که چرا این اتفاق می افتد فرمول بسیار ساده است ، اگر کارایی وجود نداشته باشد ، راندمان نیز بالا نمیرود بلکه بدتر میشود و پس در نتیجه شرکت با مشکلات جدی روبرو میگردد .

این مجموعه فرایند های کسب و کار خود بازمهندسی نموده است به این شیوه که اگر سفارش کالا برای شما ثبت گردد ، قبل آن فرایند مشاوره رایگان به خوبی برایتان پاس شده است و با اطمینان میتوانید خریدتان را انجام دهید . سپس سه الی پنج روز زمان میبرد تا محصولات تولید شوند و پس از آن با بسته بندی بسیار محکم و ضد آسیب به باربری تحویل شده و با ماشین دربست و ثبت بیمه راهی شهر شما در هر کجای خاورمیانه میگردد .