صندلی مناسب مبلمان دفتری پزشکان و وکلا A81 Live

صندلی مناسب مبلمان دفتری پزشکان وکلا

کد محصول A81

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

یکی از دلایلی که برند لیو مدیرعامل بسیار فرهیخته و هوشمند جناب آقای جوشقانی می باشد که در بازار بسیار شناخته شده است و در این 18 سال فعالیت توانسته است جایگاه بسیار ویژه ای برای خود در میان مشتریان رقم بزند و نام برند خود را بر سر زبان ها بیاندازد که نتیجه آن کسب چندین مقام در سطح بین الملل بخاطر خلاقیت در طراحی و نو آوری در کیفیت تولیدات می باشد و همچنین دریافت نشان های متعدد استاندارد داخلی و خارجی از جمله افتخارات این برند می باشد .

همانطور که در بالا ذکر شد برند Live از تولیدکنندگان برتر ایران و خاورمیانه به شمار می آید و در این عکس شما شاهد مدل A81 لیو هستید و میتوانید در رنگ های بسیار متنوع آن را سفارش داده و شخصی سازی کنید . البته قابل ذکر است که محصولات شخصی سازی شده که رنگ یا فرم خاص به سفارش مشتری دارند ، امکان پس گرفتن یا تعویض وجود ندارد و بهتر است برای انتخابی آسان و بدون صرف زمان و انرژی با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان نمایید .

 

صندلی خاص مدیریتی مناسب برای پزشکان وکلا

  • مدل : A81
  • ساخت : لیو
  • قفل 4 حالته
  • جک 8
  • دسته انتگرال
  • آیه و فریم کروم

برخی اطلاعات مدیریتی برای مدیران خوش ذوقی که این نوع صندلی را میپسندند و عاشق میز جذاب خود میباشند موجب یادآوری تجربیات و یا آموزه هایشان میگردد که در عملکرد و توانایی های کسب و کارشان تاثیرات مثبت میگذارد . این اطلاعات مدیریتی میتواند شامل مباحث علمی مانند نیرو های رقابتی پورتر و همچنین چهار استراتژی مرتبط با آن بشود که شامل رقبای جدید ، رقبای قدیم ، محصولات و خدمات جایگزین و همچنین مشتریان و تامین کنندگان که نسبت به آن تصمیمات استراتژیک از جمله رهبری ارزان قیمت ، تنوع محصول ، جای پای محکم در بازار و در نهایت ارتباط صمیمی میان مشتریان و تامین کنندگان می باشد .

لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا کارشناسان خبره ما به شما همفکری داده و در میان هزاران محصول در بازار شما را به محدوده کوچکتری از محصولات هدایت نمایند تا انتخابی ساده تر و اصولی در بر طبق سلیقه خود داشته باشید . این مجموعه آمادگی ارسال بار به هر جای ایران و سایر کشور های همسایه را دارد .