صندلی معاونی فروش تهران مبلمان اداری BC-102-02

صندلی مدیریتی فروش مبلمان هلگر

کد محصول BC-102-02

تومان 420.000

راهنما 09126132197

قیمت 420.000

این صندلی معاونی از دسته بندی مدیریتی با طرح جنرال که توسط کد محصول BC-102-02 مشخص شده بسیار شبیه به مدل BC-102-01 می باشد که تنها تفاوت آن در دو مورد است شامل سیستم مکانیزم و جک که از لحاظ ظاهری هم حتی دسته های اهرم آنها با یکدیگر تفاوت دارد و مورد بعدی این صندلی طول پشتی اش از سری 01 بلند تر است مناسب دفتر کار میباشد .

بسیاری از مشتریان با تماس به ما سوالاتی از این قبیل دارند که میتوانیم در کنار اتاق مناسب برای خوابمان یک دفتر کار هم برای خود تعبیه کنیم . البته پاسخ کارشناسان ما قطعا نه نیست اما باید بررسی های دقیقتری صورت بگیرد تا با خلاقیت و در نظر گرفتن شرایط اتاق مناسب خواب بتوان میز اداری و صندلی مناسبی تعبیه کرد .

 

مشخصات فنی محصولات اداری صندلی معاونی ریاستی General

  • مدل: BC-102-02
  • ساخت: هلگر
  • دارای دو سال گارانتی
  • امکان ارائه خدمات پس از فروش تا ده سال
  • کیفیت برتر ایرانی
  • طراحی ارگونومی
  • ارسال به سراسر خاورمیانه
 

البته از لحاظ روانشناسی اگر شما متاهل هستید بهتر است اتاق کارتان با اتاق خوابگاهتان یکی نباشد چرا که برخی احساس های درونی انسان دچار کانفیلیکت شده ممکن است در ارتباطات خانوادگی حتی تاثیرات خود را بگذارد و یا در راندمان کاری تاثیر منفی داشته باشد . پیشنهاد ما برای دکوراسیون اتاق برای خواب متاهلین فضایی دلنشین و خلوت با رنگ های روشن و متمایل به صورتی است .

اما اتاق خواب افراد مجرد بسیار متفاوت است ممکن است مثلا نیاز به صندلی معاونی نباشد و به دلیل داشتن تخت یک نفره میتوانید برای قسمتی از اتاق میز و صندلی اداری در نظر بگیرید که اتفاقا طرح General هلگر بسیار مناسب می باشد . برای اینکه بدانید چگونه یک فضای کار در اتاق خوابتان طراحی و تعبیه کنید میتوانید با مشاورین سایت برندبرتر تماس بگیرید ، در حر حالت امکان پذیر میباشد حتی سفارش خرید غیر حضوری .

 

این مجموعه با افتخار پاسخگوی سوالات شما  عزیزان می باشد . حتی در صورتی که نیاز به بازدید از نزدیک دارید میتوانید آدرس نزدیک ترین شو روم را از ما گرفته و به آنجا بروید ولی ما پیشنهاد میکنیم مانند بروزترین کشورهای جهان نسبت به خرید غیر حضوری بیشتر راغب باشید . در این عصر دیگر پرده پارچه ای و یا پوشاک نیز بصورت غیر حضوری خریداری میشود ، چه برسد به مبلمان که انتخاب ساده تر از آنها دارد .

هوای پاکیزه شهر به دور از آلودگی صوتی و ترافیک حق همه ماست !

که با سفر های غیرضروری درونشهری توسط خودمان پای مال میشود .

   

براي اكنون مطلبي يافت نشد