صندلی معاونتی انتخاب صندلی برای دفتر کاری ، آنلاین

صندلی معاونتی انتخاب صندلی دفتر کاری

راهنما 09126132197

برخی سازمان ها به چینش و انتخاب صندلی های خود بسیار اهمیت میدهند و بر این اعتقادند که در چشم مخاطبان نسبت به سلیقه آنان کاملا اصولی و زیبا به نظر برسند که موجب آرامش یا نسبت به کارشان هیجان آنها شوند . مثلا شخصی که در واحد اداری یک سیرک فعالیت میکند و جزو معاونین مجموعه است بهتر است اتاق کارشان مناسب با ارباب رجوع دیزاین شود .

 

معاونین و جانشین رئیس معمولا باید از ابهت و وقار خود رئیس نیز برخوردار باشد ، اما مهم است که تفاوت های ریزی با مدیر اصلی داشته باشد که وجهه و جایگاهش حفظ گردد . لذا شما در بانک ها مشاهده میکنید که معاونین شعب از صندلی معاونتی خوبی بهره مند هستند اما صندلی رئیس بانک از وجاهت بالاتری برخوردار است .

به جز بانک ها در ادارات دولتی و یا حتی شرکت های خصوصی نیز میتوانید به صندلی معاونین توجه کنید . حتی معاونین مدارس و دانشگاه ها که در حوزه های مختلف فعالیت میکنند ، برای مثال معاونت فرهنگی مدرسه یا معاونت اجرایی و انضباطی و حتی معاون آموزشی مراکز مختلف هر کدام نیاز به یک صندلی ارگونومی با در نظر گرفتن نوع جثه هر کدام که دارای وجهه بالایی نیز باشد ولی در عین حال صندلی رئیس اصلی مجموعه از تمام این صندلی ها باید پرابهت تر باشد ، مبلمان و دکوراسیون، صندلی مدیریتی هلگر ،‌میز جلسات ادارات ، کتابخانه و فایلینگ در تخصص ما میباشد .

 

لذا بر آن شدیم تا مجموعه از این نوع صندلی ها که برای معاونین کارامد است را در کنار هم از برند های مختلف گلچین کنیم و در زیر این مطلب به نمایش بگذاریم . برخی مدل ها را نیز میتوانیم برایتان در شبکه های مجازی ارسال کنیم . لذا با ما تماس بگیرید و شماره تلفن شبکه مجازی خود را بفرمایید تا سریعا عکس سایر محصولات برایتان ارسال گردد .

ارسال و تحویل محصول در محل شما امکان پذیر است ، برخی هموطنان از شهر های مرزی و بازرگانی تماس میگیرند و محصولات مورد نیازشان را سفارش میدهند و حتی از کشور های دوست و همسایه مانند افغانستان ، ارمنستان ، ترکیه ، عراق ، پاکستان ، امارات و غیره که برای همه این کشور ها امکان تحویل در محل وجود دارد .

 

برند های مبلمان اداری ایرانی در دنیا محبوب هستند !

چرا که از کیفیت و تنوع بالایی با قیمت مقرون به صرفه برخوردار هستند .صندلی مدیریت روکش چرم راحت نیلپر SM909

کد-محصول SM909

تومان 1.210.000

SM909 صندلی معاونتی قیمت خوب با ویژگی کمی عریض بودن راحتی خاصی را القا مینماید .. ارتفاع 127 سانت همراه با جک حرفه ای قابل تنطیم .. آبکاری شده با نیکل انتگرال .. .. ویژگی عریض بودن در عین حال با ضخامت نسبتا کم سطوح صندلی و داشتن یک قسمت فلزی باریک در زیر سری زیبایی این مدل از صندلی ...ادامه مطلب