صندلی مدیران شیک ساده چرم ویژه مدل SM825 نیلپر

صندلی چرم مدیریتی ساده چرخدار SM825

کد محصول SM825

تومان 1.150.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.150.000

خرید یک صندلی مدیران مطمئن با ویژگی هایی همچون استفاده از جنس پروفایل فولادین سراسری ، پنج پره فلزی درخشنده و زیبا ، دسته های قابل تنظیم ، تنوع رنگی چرمی ، ضد آب بودن قسمتهای فلزی ، دارای پر گنندگی گودی پشت و کمر در جهت طول عمر بالا مخصوصا برای سازمان های دولتی که از پول بیت المال به تعداد عمده خریداری می شود بسیار حائز اهمیت است . درست است که محصولات چینی بی کیفیت با قیمت های بسیار مناسب در بازار وجود دارد اما برای کنترل هزینه های آینده از جمله تعمیر یراق آلات و چرخ ها یا تعویض پوشش صندلی ، به صدا افتادن  و حتی خرابی صد درصد که موجب خرید صندلی نو می شود ، پیشنهاد ما خرید برند ایرانی و بین المللی نیلپر می باشد .

نیلپر نزدیک به 30 سال است که در این صنعت در حال فعالیت است و جدا از این مقوله برای همه مصرف کنندگان در زمینه خدمات رسانی و کیفیت اثبات شده است . ما محصولات نیلپر و حتی جلیس را در انبار خود موجود داریم و به دلیل فعالیت بیش از 40 سال تیم ما در این حوزه از اعتبار بالایی برخوردار است و به خرید نقدی و عمده آنها از کارخانه موجب دریافت تخفیف های فوق ویژه می گردد که با قیمتی بسیار مناسب محصولات را در اختیار شما می گذاریم .

 

خصوصیت های صندلی مدیران ساده با چرم ویژه مدل SM825 نیلپر

  • پایه پنج پر فلزی با آبکاری زیبا و درخشنده
  • قسمت های فلزی کاملا ضد آب و زنگ زدگی
  • استفاده شده از پروفایل فولادین برای مقاومت بالا
  • تنوع رنگی چرم ویژه
  • پر کننده گودی کمر و بسیار نرم و راحت

استهلاک کم این صندلی به دلیل حالت قوسی شکل پشتی که گودی کمر را پر می کند و تکنولوژی استفاده شده در داخل صندلی از جنس فوم سرد برای پیشگیری از تغییر شکل و فرم صحیح آن و حفظ بهداشت ستون فقرات و سلامتی بدن می باشد . در همین حین می خواهیم از سایر امکانات این صندلی بیشتر برایتان بگوییم اما اگر فرصت مطالعه کامل این مقاله را ندارید کافیست با شماره تماس مندرج در این صفحه ارتباط برقرار کنید .

 

مقاومت بالای این صندلی مدیریتی به دلیل استفاده در مغر آن از پروفایل فولادین به جای چوب است که به هیچ عنوان با استفاده طولانی مدت و با ضربات احتمالی هنگام نشستن خراب نمی گردد و در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها تا حدود 20 سال بلکه بیشتر از آن استفاده می کنند . قسمت های فلزکاری شده این صندلی برای زیبایی و قشنگی بیشتر از آّکاری نیکول کروم پوشیده شده تا هم ضد آب شود و هم در اثر اثابت به جایی مشکلی برایش پیش نیاید .

لطفا سفارش خود را با تلفن به ما ثبت کنید چرا که امکان مشاوره رایگان با تلفن میسر می شود و حتی شما میتوانید آدرس خود را بدهید تا محصولات در هر جای ایران یا کشور عراق ، ارمنستان ، دبی امارات ، عربستان ، افغانستان و سایر همسایگان تحویل دهیم .