صندلی مدیریتی SM803 نیلپر دارای پشت طبی و انعطاف

SM803 صندلی پشتی طبی روکش چرم

کد محصول SM803

تومان 950.000

راهنما 09126132197

قیمت 950.000

در این مقاله به معرفی صندلی مدیریتی خاصی از شرکت تولیدی نیلپر خواهیم پرداخت که دارای امکاناتی چون پایه 5 پر آلمینیومی با وزن 19 و نیم کیلوگرم ، عرض و عمق 77 سانت با پشتی طبی و منعطف که گودی کمر را کامل پوشش می دهد ، در کنار شما دوستان به اطلاع رسانی در مورد امکانات و حتی نحوه استفاده از آن می پردازیم . فرایند ساخت این صندلی مدیریت از تهیه چوب و قالب یک تکه کامل مخصوص آن ، که تحت پوشش فوم سرد شده است تا از شکنندگی و تغییر حالت اصلی و صحیح صندلی جلوگیری کند و ما دچار بدن درد و خستگی نشویم .

این صندلی امکان ارائه آن توسط روکش کامل چرمی را دارد که در رنگ های گوناگون عرضه می شود از جمله زرد ، طوسی ، نوک مدادی ، قهوه ای سوخته ، نارنجی ، زرشکی ، قهوه ای روشن ، کرم ، صورتی ، سرمه ای ، آبی نفتی ، قرمز ، مشکی ، سبز روشن ، سبز تیره و بنفش که زیبایی دوچندانی را به اتاق کارتان می دهد . پس با ما باشید تا ادامه اطلاعات این صندلی را به شما بگویم .

 

خصوصیات صندلی مدیریتی SM803 نیلپر دارای پشت طبی و منعطف

  • دارای استراکچر چوبی با مقاومت بالا توسط روکش یک تکه فوم سرد
  • دارای جک کورسی ده نامی به صورت گازی و نرم
  • پشتی طبی و معطف با پهای بالا برای پر کردن کامل گودی کمر
  • استفاده از تکنولوژی ام تی 3 MT3 که باعث حرکت همزمان پشتی و نشیمنگاه می شود
  • دارای دو حالت قفل در درجات گوناگون
  • امکان تنظیم پنج حالته پیچ نسبت به وزن کاربر به صورت مکانیزم

ابعاد این صندلی در عرض 77 سانتی متر ، در ارتفاع 116 الی 124 سانت که با جک گازی کورس نامی به نرمی تغییر می کند ، همچنین عمق 77 سانتی باعث راحتی نشیمنگاه می شود و با وزن سبک در حدود 19 و نیم کیلوگرم به حرکت و چرخش صندلی در اطراف میز مدیر بسیار ساده و پر انعطاف خواهد بود . این صندلی مدیریتی خاطرات بسیار خوبی را برای شما رقم می زند ، لطفا برای اطلاع از فروش آنلاین و نیز محصولات میز کنفرانسی ، صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی و سایر محصولات از قسمت بالای جستجوی سایت استفاده نمایید .

 

پیچ با تکنولوژی تنظیم طبق اصول ارگونومی و وزن مخاطب که با مطابقت تمام کار خود را پیش می برد . دسته این صندلی از تسمه فلزی ساخته شده است . روی روکش کروم دسته را از فوم آنتگرال 5 میلیمتری پوشانده اند که به زیبایی صندلی افزوده است . این صندلی از پایه های پنج پره آلمینیومی ساخته شده که آبکاری نیکل کروم باعث پیشگیری از زنگ زدگی و آسیب های احتمالی آن می گردد .

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تماس ما ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول به سراسر ایران را داشته باشید . حتی در کشور های همسایه ما امکان ارسال تجهیزات اداری شما را داریم .