صندلی مدیریتی هلگر طرح و رنگ روکش چرمی و پارچه فانتزی

صندلی مدیریتی هلگر طرح مدیریتی آنلاین

راهنما 09126132197

صندلی های مدیریتی هلگر را میتوان حتی برای کارشناسان و کارمندان نیز تهیه نمود چرا که بقدری جذاب و چشم نواز است و در عین حال راحت که همه افراد با هر نوع سلیقه ای از آن استفاده می کنند ، هلگر از بزرگترین تولید کنندگان صندلی اداری و سایر مبلمان اداری در ایران می باشد و به دلیل ساختار سازمان یافته تولید از بهترین کیفیت بهره می برد .

یکی از مزیت های رقابتی این سازمان در نوع طراحی و نام گذاری مبلمانش می باشد که با سایر تولید کنندگان تمایز می یابد . واحد طراحی هلگر بیشتر به دنبال طراحی صندلی ها و مبلمانی است که تا به امروز در بازار ایران و حتی جهان دیده نشده باشد و همچنین با سلیقه مردم ایران نیز مطابقت داشته باشد . این میزان خلاقیت در تنوع کالاهای هلگر موجب پسند بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا شده و از ایران به کشورهای دیگر نیز صادرات صورت می گیرد .

 

مدل های صندلی مدیریتی هلگر در چند طرح کلی طبقه بندی میشوند :

  • سری محصولات Boss یا رئیس با کد BC-105-01
  •  دسته صندلی های Creative یا خلاق با کد BC-106-01
  • تم صندلی مدیریتی پرستیژ Prestige با کد BC-103-01
  • صندلی های مدیریتی Elephant یا فیل با شناسه BC-108-01
  • مدل صندلی مدیریتی Math یا ریاضی با کد BC-101-01
  • طرح مدیریتی صندلی اداری General یا عمومی با شماره BC-102-01
  • طرح فانتزی صندلی اداری و مدیریتی Style و یا استایل با شناسه BC-104-01

تمامی مدل های بالا علاوه بر طرح مدیریتی ، با همین تم مدل کنفرانسی و کارمندی با پایه ثابت و چرخدار نیز موجود می باشد . حتی مدل های تلفیقی به سفارش شما نیز تولید می شود . این محصولات هر کدام مدت زمان خاصی را برای راحت نگاه داشتن کاربر به صورت مداوم دارد . مثلا مدل خلاق یا Creative دارای مدت استفاده 40 دقیقه مداوم می باشد و بیشتر موجب خستگی فرد شده و نیاز به ایستادن و راه رفتن به مدت 5 دقیقه یا بیشتر پیش می آید .

ولی سایر مدل ها میتوانید تا هشت ساعت به صورت مداوم روی آن بنشینید و خستگی فیزیکی در کار نخواهید پیدا کرد چرا که طراحی و اصول ارگونومی در آن به خوبی رعایت گشته است ، ارگونومی موجب میشود تا فضای خالی در اجزای بدن وجود نداشته باشد و بدن در حالت صحیح قرار گیرد که در طولانی مدت موجب خم شدن کمر یا سایر نواحی بدن نمیشود ، حتی بدلیل نگاه داشتن تمامی وزن بدن به صورت یکسان موجب خستگی مدیران نیز نمیگردد .

آن یک مدل صندلی که تایم استفاده محدود برایش در نظر گرفته شده به دلیل فانتزی بودن ، می طلبد تا رنگ های شاداب و روشن برایش در نظر گرفته شود و مناسب اتاق های فکر که نباید زیاد به طول بیانجامد و یا اتاق جلسات برای میهمانان ویژه با مدیریت زمان میتوانید هم صندلی زیبا ، جذاب و چشم نوازی انتخاب کنید تا 40 دقیقه بسیار نرم و راحت است .

 

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی برای محیط کاری و گارانتی ، کافیست با شماره تلفن راهنما که در بالای همین صفحه درج شده است تماس بگیرید . این مجموعه آمادگی ارسال محصولات به تمامی شهرها و روستاهای ایران دارد و حتی در مراکز باربری کشور های همسایه مانند ، عراق ، افغانستان ، دبی ، ارمنستان ، پاکستان ، گرجستان و روسیه نیز تحویل میگردد .

 

هوای پاکیزه مثل سلامتی مراقبت نیاز دارد !

با خرید های اینترنتی از آن محافظت نماییمزیباترین صندلی مدیریت مناسب اتاق کار

کد-محصول BC-106-01

تومان 1

زیباترین صندلی فانتزی مدیریتی هلگر با کد BC-106-01 مدل Creative یا خلاقانه که با رنگ های متنوع آبی روشن ، سفید ، قرمز ، گلبهی ، بنفش ، سبز روشن و تیره تولید شده و از یراق آلات درجه یک بهره میبرد مناسب اتاق کار مدت زمان استفاده محدود . .. صندلی کریتیو که در صحنه میبینید از مدل های بسیار ...ادامه مطلب

صندلی هلگر طرح استایل رنگ سفید انلاین

کد-محصول BC-104-01

تومان 1

ارسال محصول صندلی مدیریتی هلگر طرح استایل با کد BC-104-01 که تنها تفاوتش با مدل EC در بلندتر بودن پشتی می باشد . این صندلی زیبا مناسب اتاق جلسات VIP و اتاق فکر میباشد . .. یک صندلی لاکچری و زیبای فانتزی که در تصویر مشاهده می کنید با پشتی بلند و نشیمنگاه دارای دیواره های کناری ، پایه های ...ادامه مطلب

صندلی اتاق مدیران مکانیزم حرفه ای

کد-محصول BC-103-01

تومان 1

ارسال رایگان صندلی مدیریتی هلگر کد BC-103-01 با طرح پرستیژ و امکاناتی چون چرخدار بودن ، مکانیزم حرفه ای جکدار ، چرمی با خطوط افقی روی پشتی و نظم دهی همیشگی اتاق مدیران بخصوص کاغذ ها که در زونکن باشد . .. صندلی چرمی مدیریتی هلگر با کد BC-103-01 که پشتی آن به صورت قوس دار طراحی شده و روی ...ادامه مطلب

صندلی مدیران ارشد دارای پشت سری

کد-محصول BC-101-01

تومان 1

قیمت خرید اینترنتی صندلی مدیریتی هلگر مدل BC-101-01 با روکش چرمی و پشتی بلند دارای پشت سری مجزا و بهم چسبیده که برای مدیران ارشد شرکت ها یا مدیر IT سازمان های بزرگ بسیار کارامد می باشد . .. صندلی هلگر کد بی سی 101 صفر یک با داشتن پشتی و بالاسری دو تکه ولی بهم چسبیده به زیبایی خاصی ...ادامه مطلب