صندلی مدیریتی مدر روز با مش توری دار M341B

صندلی مدیریتی مدر روز با مش توری دار

کد محصول M341B

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی های ایرانی مدر روز معمولا به تازگی به سمت و سوی توری و مش شدن رفته است و این تکنولوژی جدید که چند سال است در دنیا جا افتاده است ، در ایران نیز جایگاه خود را اخیرا بدست آورده است . همانطور که در تصویر مشاهده میکنید M341B یکی از تولیدات رادسیستم است که بسیار زیبا و با اقتدار جهت استفاده مدیران است و میتواند به سادگی پشت سری یا هدرست آن نسبت به قد و قامت شما تنظیم شود .

معمولا هر شخصی که خریدار مبلمان اداری است ، یک بازه و محدوده ای را برای انتخاب میز و صندلی برای خود در نظر میگیرد ، کسی است که همه محصولات بازار را در بازه انتخابش قرار میدهد و شاید بالغ بر 5 هزار محصول وجود داشته باشد که به دلیل اینکه نمیتواند همه آن ها را مورد بررسی دقیق قرار دهد و در طول زمان آرام آرام خسته میشود ، به همان 20 محصول اولی که مبیند اکتفا کرده و خرید خود را انجام میدهد که در این صورت معمولا بدترین انتخاب ممکن را برای خود انجام میدهد که حدود یک سال یا شاید کمتر از آن زمان بگذرد پشیمان میشود .

 

صندلی مدیریتی حرفه ای مشی با پارچه توری مد روز ضد تعریق

  • مدل : M341B
  • ساخت : رادسیستم
  • توضیحات :  دسته B - ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 60-49 سطح نشیمنگاه 47 
  • طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 58
  • عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه
  • یرونی ) 60 قابل عرضه فقط در رنگ مشکی توری (پارچه ( FA52 می­باشد .
 

اما کسی که از ابتدا همه محصولات را بررسی نمیکند و با مشاوره توسط یک متخصص متوجه میشود نسبت به سلیقه ، شرایط ، بودجه و امکانات چه محصولاتی برایش کاربردی تر هستند ، دامنه محدود تری را بررسی نموده و انتخاب دقیقتر و مناسب تری را خواهد داشت . لذا درجهت خرید سفارشات خود از چند بعد بررسی نمایید تا در میان هزاران هزار محصول سردرگم نشوید .

سفارش کالا با در دست داشتن اطلاعات هویتی خودتان مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس دقیق، کدپستی و غیره صورت میگیرد و اکثریت سایت ها شما را درگیر وارد کردن این اطلاعات و ایمیل و سایر موارد می نمایند در صورتی که ممکن است اصلا شما نخواهید از آن سایت در نهایت خرید کنید . لذا ما در این مجموعه تمامی این موارد را در زمان نیاز به صورت تلفنی از شما خواهیم پرسید و وقت شما را برای تخلیه اطلاعاتیتان نمیگیریم .