صندلی مدیریتی مدرن مدل SM905 نیلپر

صندلی مدیریتی مدرن مدل SM905 نیلپر

کد محصول SM905

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

خرید این نوع صندلی ها برای بانوان با سمت های مدیریتی بسیار بیشتر از آقایان بوده است . البته رنگ های بسیار متنوعی را در تولید این نوع صندلی میبینینم که رنگ مشکی آن بسیار جذاب است اما رنگ قرمز آن برای خانم مدیر ها بسیار مورد پسند قرار گرفته است . از این رو ویژگی های منحصر به فردی مانند طراحی خاص و انحنای پشتی آن را باعث شده تا در زمره پر فروشان نیلپر قرار گیرد . شما اگر برای میز مدیریت خود از این صندلی نیلپر مدل اس ام 905 استفاده می کنید بهتر است برای میز کنفرانس جلوی آن صندلی های مکمل کنفرانسی که از لحاظ فرم بسیار شبیه این مدل هستند را تهیه کنید تا از کمپوزیسیون خوبی برخوردار شود . در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید .

در ادامه به معرفی اجمالی این محصول می پردازیم ، از میان این همه ویژگی صندلی نیلپر مدیریتی اس ام 905 یکی از موارد خاص آن دسته های پر شده از جنس نرم پی وی سی و روکش چرم مشکی رنگ آن است که زیبایی دو چندان به آن داده است . البته پشت سری های این صندلی نیز با چرم مشکی رنگ پوشیده شده چرا که در داخل آن با استفاده از قالب مواد فوم سرد استفاده شده است . لازم به ذکر است تمامی چرم های استفاده شده در دسته ها و پشت سری این صندلی کاملا طبیعی و از درجه کیفی بالا برخوردار هستند .

 

ویژگی های صندلی نیلپر مدیریتی مدرن مدل SM905 نیلپر

  • دارای دسته PVC کاملا تو پر با روکش چرمی کاملا طبیعی
  • پایه سبک آلمینیومی پنج پر
  • انتخاب روکش پارچه ای یا چرمی توسط مشتری
  • تنوع رنگی بسیار بالا
  • دارای پشت سری از جنس فوم سرد و روکش چرم طبیعی
  • امکان تنظیم حالت پشتی با تکنولوژی بروز ام تی 2
  • امکان تغییر اندازه ارتفاع با جک حرفه ای گازی تا 10 سانت
 

آبکاری اختصاصی پایه 5 پر آن باعث شده تا در حفظ آسیب های احتمالی و زنگ زدگی مقاومت بالایی پیدا کند و به دلیل رنگ کرم آن زیبایی دو چندانی به آلمینیوم می بخشد . البته دیگر در همه سایت های معرفی کننده این مدل صندلی دیده اید که نام ارگونومی را زیاد استفاده می کنند و بر مشتریان نیلپر هم پوشیده نیست که طراحی و تولید آن بر روی قواعد ظریف در سطح کیفی بین المللی است ، برای همین بسیار از مشتریان ما از کشور های همسایه هستند و به دلیل قیمت مناسب با ما تماس میگیرند و درخواست ارسال دارند .

اما چرا بسیاری از مشتریان با گشت و گزار در بازار فیزیکی مبلمان به نتیجه خاصی نمیرسند و باز هم به ما تماس میگیرند و درخواست ارسال محصول را دارند ، یکی از مهمترین دلایل آن این است که به دلیل قدمت بیش از 50 سال ما در این عرصه مبلمان ادرای باعث یافتن راه کارهای گوناگون برای کم شدن هزینه های اضافه و به صرفه در آمدن قیمت نهایی محصولات شرکت های گوناگون برای مشتری است . سایر همکاران هزینه های بسیاری را به دلیل حضور فیزیکی در بازار باید پرداخت کنند که سایت ما از آن هزینه فاکتور گرفته است . حتی با اینکه ما فروشگاه فیزیکی در جهت تست و نمایش محصولات در سطح شهر داریم اما هزینه های آن را برای مشتریان سایتمان در نظر نمی گیریم .

 

در پایان قبل از توضیح نحوه ارسال بار ها در سراسر ایران و سایر کشور های همسایه با اشاره به اینکه جک کورس نامی ده سانتیمتری این محصول به صورت گازی به شما کمک می نماید تا ارتفاع خود را نسبت قدتان تنظیم نمایید و پشتی آن را طوری مناسب با کمر خود تنظیم کنید که راحت ترین حالت ممکن را برای نشستن انتخاب کنید ، برای سفارش این محصول و سایر مبلمان ادرای کافیست با شماره تلفن برند برتر تماس بگیرید .