صندلی مدیریتی سیلا m17 مکانیزم نیکل کروم پشتی فوم سرد

صندلی مدیریتی سیلا پشتی فوم سرد تهران

کد محصول m17

تومان 680.000

راهنما 09126132197

قیمت 680.000

این صندلی دارای فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با پوشش آبکاری نیکل کرم است . اتصالات پشتی و دسته از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) مکانیزم متشکل از شاسی فلزی با رنگ پودری و آلومینیوم همچنین کفی و پشتی از جنس فوم سرد با روکش چرم PU مرغوب دارای پایه از لوله به ضخامت mm 2 و فریم اتصال با آلیاژ آلومینیوم (Lm2) جک صندلی با کورس cm8 است .

 

مشخصات فنی صندلی مدیریتی با پشتی بلند قوس دار

  • مدل: m17
  • ساخت: سیلا
  • پایه های براق با پوشش آبکاری نیکل کروم
  • با کمپرسور بادی برای افزایش یا کاهش ارتفاع
  • امکان استفاده از جک تا 8 سانتی متر

روکش آن نیز از جنس چرم درجه اول می باشد که در رنگ های بسیار متنوع امکان تولید است . قابل ذکر است که شما میتوانید حتی پارچه های متنوعی را برای روکش نشیمنگاه و پشتی نیز انتخاب نمایید که آنها نیز دارای کالیته رنگ های بسیار گسترده می باشد که میتوانید با روشی نوین بدون نیاز به حضور شما در سطح شهر آن را انتخاب نمایید .

 

صندلی ارگونومیک چه شرایط و ویژگی هایی دارد ؟

صندلی ارگونومیک دارای ویژگی های بسیار متنوع می باشد که در هنگام خرید باید به آنها توجه شود . یکی از این علائم این است که قسمت بیرون و جلویی نشیمنگاه باید به سمت پایین خم شده باشد . دیگر شرایط طراحی پشتی و نشیمنگاه با انحنا یا خطوطی باشد که هوا در جریان باشد و باعث تعریق بدن کاربر نشود . دیگر ویژگی آن این است که در هنگام نشستن به پشت ران و زانو ها فشار وارد نشود .

خصوصیات دیگری نیز دارد از جمله اینکه وقتی در حال کار بر روی صندلی نشسته اید ، دسته های آن باعث محدود شدن بازه حرکتی دستهایتان نشود . همچنین بتوان ارتفاع و شیب صندلی را نسبت به ارتفاع میز و قد کاربر تنظیم نمود . در هنگام نشستن کاربر بتواند به سادگی و آسانی روی آن بنشیند و انرژی زیادی برای برخواستن و نشستن صرف نشود ، مجموعه ای برندهای مطرح ، اروند ، نیلپر جلیس لیو better at work ..

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی برند برتر در خدمت شماست که به صورت تلفنی مشاوره تخصصی ارائه نماید و قیمت روز محصولات را در اختیارتان قرار دهد . این مجموعه مفتخر است در این سی سال اخیر بهترین برند های مطرح ایران و جهان را با قیمت های رقابتی نسبت به همکاران ارائه نماید .