صندلی مدیریتی بزرگ باابهت مدل SM939

SM939 صندلی مدیران با ابهت بسیار زییا نیلپر

کد محصول SM939

تومان 1.810.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.810.000

از مدل های بسیار جذاب و مدرن بزرگ باابهت که با قیمتی بسیار رقابتی با سایز 70 در 70 سانت و ارتفاع 131 الی 138 سانت و وزن 27 و نیم کیلوگرم که دارای 17 تنوع رنگی از چرم طبیعی در بازار عرضه گشته است ، همین مدل اس ام 939 نیلپر می باشد . این محصول به دلیل سایز بزرگ خود و دارا بودن پشتی بلند و تو پر به تناسب برای افراد بزرگ جسته و قد بلند کارامد است و زیبایی دو چندانی را ایجاد می نماید . هارمونی تناسب جسه کاربر روی هر صندلی بسیار در اصول زیبایی شناسی و انتخاب نوع تجهیزات اداری تاثیر گذار است . پس در نظر بگیرید که اندازه این صندلی مدیریتی بزرگ نسبت قد و وزن شما و همچنین سایز ماهیچه های شما چگونه است و همچنین سایز آن را با میز مورد نظرتان همسان سازید .

 

اصول اورگونومی را در هر سایتی که از صندلی مدیریتی بزرگ های نیلپر توضیح داده باشد ، می بینید . اما باید بدانیم که این اصول یعنی چه و چطور در بسیاری از صندلی های خارجی و چینی دیده نمی شود . نیلپر یکی از تولید کنندگانی است که به سلسله مراتب مدیریتی بسیار احترام گذاشته و طبق آخرین متد های مدیریتی به تولید می پردازید و در همین راستا با داشتن تیم های گسترده مطالعاتی در سراسر دنیا و بررسی رقیب های بین المللی خود توانسته این علم وسیع را به خدمت گرفته و توسط مهندسین ایرانی به تولید محصولات بسیار با کیفیت با استاندارد و مجوز های گوناگون مانند یورو 9001 بتواند با دوام ترین محصولات بازار را در سهم عظیمی مال خود سازد .

در همین راستا در جهت معرفی این مدل از صندلی مدیریت نیلپر به شرح سایز آن می پردازم که در عرض نشیمنگاه 70 سانت و در طول هم 70 سانتی متر که با جک کورس نامی امکان تغییر تا 8 سانت میسر می شود . این صندلی نسبت به سایر مدل های نیلپر از ارتفاع بیشتری برخوردار است و برای راحتی بیشتر ، بهتر است کاربر قد نسبتا بلندی داشته باشد و از عضلات درشت بهره مند باشد ، برای مثال جامعه بدن سازان در صورت نیاز به تجهیز میز و مبمان اداری در باشگاه یا دفتر خود بهتر است از این صندلی استفاده کنند . ارتفاع صندلی از 131 سانت الی 138 سانت متغیر می باشد .

 

تنوع رنگی صندلی تمام چرم طبیعی مدیریتی بزرگ باابهت نیلپر مدل SM939

 1. مشکی
 2. قهوه ای سوخته
 3. قهوه ای روشن
 4. نارنجی
 5. قرمز
 6. کرم مایل به زرد
 7. کرم روشن
 8. سرمه ای
 9. آبی چرک
 10. نوک مدادی
 11. توسی روشن
 12. صورتی
 13. بنفش
 14. سبز تیره
 15. سبز روشن
 16. زرشکی
 17. سفید
 

دسته زیبای این صندلی با ترکیب قسمت فلزی و قسمت فومی که در پنج ارتفاع گوناگون امکان تغییر آن وجود دارد از جنس فوم آنتگرال یا همان پی یو که باعث نرم شدن قسمت تکیه گاه دست های شده و همچنین قسمت براق و درخشنده فلزی زیر آن دارای آب کاری نیکل کروم می باشد . همین ویژگی در جلوگیری از آسیب دیدگی و زخم شدن قسمت های فلزی و یا زنگ زدگی در اثر رطوبت جلوگیری می نماید .

دانسیته بسیار مقاوم و کنترل شده زیر نشیمنی این صندلی به دلیل استفاده از قالب فوم سرد بر روی چوب نئوپان باعث مستحکم شدن بسیار بالای آن شده که تا وزن بالایی از کاربران را پذیرا می باشد . لازم به ذکر است پشتی این صندلی نیز با قالب فوم سرد پوشیده شده که داخل آن از چوب های چند لایه به هم پرس شده استفاده شده است و به دلیل وجود بروز ترین تکنولوژی لولا و قطعات پشتی می تواند تا 4 زاویه مختلف قفل شده و فشار را تحمل نماید .

 

برای سفارش این محصول ارزشمند و زیبا با روکش تمام چرم طبیعی در رنگ های فوق ذکر ، کافیست با شماره برند برتر که در بالای همین صفحه درج شده تماس بگیرید تا در هر کجای ایران و حتی کشور های همسایه هستید ، به سرعت برایتان ارسال نماییم .