صندلی مدیریتی برای دفتر کار محیط اداری ۱۷۱۶ اروند

صندلی مدیریتی برای دفتر کار محیط اداری

کد محصول 1716

تومان 2.250.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.250.000

صندلی 1716 که در تصویر میبینید بسیار شبیه به مدل 1714 می باشد ولی تفاوت های بسیار کمی در مدل طراحی آنها وجود دارد ، اما شما آسوده خاطر از متریال و کیفیت آن باشید که تفاوتی با سایر مدل های اروند ندارد . این صندلی از پشتی ، دسته و پایه های چوبی ساخته شده است که از راحتی بسیار بالایی برخوردار است .

البته برای افراد ریز جثه در دفتر کار مناسب نمی باشد چرا که هم از لحاظ بصری تناسب خوبی ایجاد نمی کند و به دلیل پهن بودن سایز این صندلی که به مدل اجلاسی هم معروف می باشد ، هم از لحاظ وزن صندلی به دلیل سنگین بودن امکان چرخاندن آن برای افراد ریز جثه سخت می باشد اما کاربری که درشت اندام است ، بدون فشار بیش از اندازه با یک اشاره آن را بسیار نرم می چرخاند ، صندلی و نیمکت تکنفره دو نفره ، میز همایش ، میز صندلی آموزشی را نیز از ما بخواهید ..

 

صندلی اجلاس چرخان مدل چوبی دو رنگ با روکش چرم

  • مدل: 1716
  • ساخت: اروند
  • دارای گارانتی معتبر
  •  پشت پهن طرح اجلاس
  • مکانیزم پیشرفته
  • حمایت از تولید ملی
 

برخی شرکت های خصوصی و بزرگ در ایران وجود دارند که دارای مدیریت های تخصصی و چند مفهومی هستند و با حداقل امکانات و منابع میتوانند بهترین خروجی و درآمد را از آن خودشان کنند . این مهم توسط مدیریت منابع انجام میشود که یکی از زیرمجموعه های آن مدیریت منابع سازمانی می باشد .

حال میخواهم ارتباط آن را با دکوراسیون و مبلمان اداری توضیح دهم . قطعا شده است که دیده باشید در برخی شرکت ها همیشه پرسنلی فعال با میانگین تایم کاری روزانه بالای 4 ساعت می باشند که با نشاط و شادابی خاصی به فعالیت می پردازند . یکی از وظایف مدیر منابع سازمانی این است که انرژی پرت و از دست رفته در میان هر یک از پرسنل را کنترل نماید و به حداقل برساند .

 

خب قطعا شما باید صندلی هر پرسنل را نسبت به جثه و شرایط محیطی و میزان فعالیت روزانه او انتخاب نمایید و ابعاد و ظرفیت میز ها نیز بسیار میتواند تاثیر گذار باشد . همچنین چیدمان مبلمان اداری در دفتر کار برای صرفه جویی در مصرف انرژی کاربر بسیار مهم است که روند های تکراری در کوتاه ترین مسیر برای او واقع شود .

جهت سفارش میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و حتی مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید . این مجموعه تمامی برند های مطرح مبلمان اداری را نمایندگی رسمی دارد و طی 50 سال تجربه کاری خود توانسته است رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید . برند هایی از قبیل ایتال فوم ، نیلپر ، جلیس ، برندبرتر ، فرازین ، هلگر ، لیو و غیره .