صندلی مدیریتی اروند دارای جک سینکرونایز و چرخدار

صندلی مدیریتی اروند جک سینکرونایز

راهنما 09126132197

صندلی های مدیریتی اروند به تعداد 14 مدل مختلف تولید می شود که از طرح های عام پسند تا خاص پسند را پوشش میدهد . بسیاری از مدیران شرکت های بزرگ خاورمیانه ، طرفدار صندلی های مدیریتی برند اروند می باشند که توسط ایمیل یا تلفن سفارش میدهند و ما برای آنان بدون نیاز به حضور در ایران ، ارسال می کنیم و با گارانتی تحویل میگیرند .

این صندلی ها از مدل های جدید که بیشتر مد شده و دارای توری های ارگونومی در قسمت پشتی ، نشیمنگاه یا هر دوی آنها می باشد ، از طرفداران بیشتری برخوردار می باشد و به دلیل رعایت استاندارد های جهانی متناسب با اصول ارگونومیک موجب راحتی فیزیک کاربران در هنگام نشستن روی این صندلی میشود . البته اگر تا بحال روی صندلی های از جنس توری نشسته باشید ، احساس میکنید که ممکن است توری آن پاره شود اما به هیچ عنوان به این راحتی ها امکان خراب شدن یا تکه شدن توری نمیباشد .

 

مزایای خرید صندلی های مدیریتی اروند انواع گوناگون به همراه قیمت

  • ارائه با ضمانت نامه معتبر و اصلی
  • امکان مشاوره رایگان در جهت انتخاب نسبت به سلیقه ، شرایط و بودجه شما
  • مدل های پهن ، بزرگ یا کوچک پر ابهت
  • سری های دارای توری ارگونومیک
  • انواع گوناگون چوبی ، چرمی و فلزی
  • همه صندلی های مدیریتی استفاده از یراق آلات درجه یک
  • امکان سفارش غیرحضوری بسیار ساده و آسان
  • ارسال به سراسر خاورمیانه با تضمین تحویل سالم

همچنین مدل های لاکچری با دسته و پایه چوبی نیز داوطلبان خاص خود را دارد ، چرا که گرما بخش محیط از لحاظ تراوت چوب و انرژی که به فضا میدهد رضایت افرادی خاص را در پی دارد . و اما مدل های دیگر با روکش های پارچه ای در انواع گوناگون پارچه و همینطور چرم درجه یک با سه سال ضمانت نامه که در تنوع رنگی بسیار بالا قابل ارائه میباشد .

شما میتوانید درخواست دهید تا کالیته رنگ را بدون حضور در محل ما مشاهده نمائید و انتخاب خود را انجام دهید . بسیاری از مشتریان ما از اقسا نقاط شهر تهران و همینطور کشور ایران و حتی کشور های همسایه با روش های نوین میتوانند جنس روکش و رنگ آن را به سادگی انتخاب نمایند که این روش های نوین را به صورت تلفنی برایتان توضیح میدهیم .

 

مدل های صندلی مدیریتی اروند توسط کد های ذیل معرفی میشوند ، 3014 ، 5514 ، 5516 ، 3416 ، 4414 ، 2014 ، 1714 ، 1716 ، 1814 ، 3614 ، 3316 ، 5614 ، 2914 و مدل های جدید تر که میتوانید از کارشناسان تلفنی ما بخواهید تا توضیحات بیشتری نسبت به هر یک از این مدل ها برایتان ارائه دهند و یا اینکه در زیر همین مطلب به مشاهده ریز اطلاعات فنی هر یک از صندلی ها بپردازید .

 

صندلی مدیریتی اروند انتخاب روکش صندلی

کد-محصول 2914

تومان 1.620.000

 صندلی مدیریتی با دسته های طرح چشم یا طرح برگ تولید کارخانه 2914 اروند می باشد که برای مدیران فناوری اطلاعات که سیستم های اطلاعاتی IT/IS را طراحی و توسعه میدهند بسیار مناسب میباشد و بر روی مخاطبین تاثیر مثبت می گذارد . .. صندلی مدیریتی کد 2914 اروند که در تصویر میبینید بسیار از طرح های بسیار متفاوت در ...ادامه مطلب