صندلی مدیریتی اروند انتخاب روکش و رنگ دلخواه ۲۹۱۴

صندلی مدیریتی اروند انتخاب روکش صندلی

کد محصول 2914

تومان 1.620.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.620.000

صندلی مدیریتی کد 2914 اروند که در تصویر میبینید بسیار از طرح های بسیار متفاوت در صندلی های اداری می باشد که دسته های آن طرح و فرم برگ دارد و از تلفیق دو رنگ تشکیل شده است . این صندلی که در تصویر مشاهده می کنید افراد خاصی را جذب خود می کند و جزو طرح های خیلی خاص محسوب میشود لذا برای انتخاب رنگ و جنس روکش میتوانید با مشاورین سایت تماس بگیرید .

اندازه ارتفاع صندلی 2914 اروند از زمین تا بالای پشتی بین 117 سانت الی 125 سانت متغیر است چرا که از جک با مکانیزم سینکرونایز بهره مند می باشد و شما میتوانید با دو اهرم نسبت به قفل صندلی در هر حالتی اقدام نمایید . عرض صندلی با احتساب دسته ها 63 سانت است و بدون احتساب دسته ها فقط عرض نشیمنگاه 45 سانتی متر می باشد .

 

اطلاعات فنی صندلی دسته چشمی با طرح خاص دو رنگ

  • مدل: 2914
  • ساخت: اروند
  • مدیریت پشت بلند با مکانیزم سینکرونایز
  • گارانتی سه سال معتبر
  • خدمات پس از فروش ده ساله
  • امکان ارسال به سراسر ایران یا حتی خاورمیانه
 

مدیران برتر جهان در صد سال اخیر توانسته اند محتوای علم مدیریت را به شیوه ای اعجاب انگیز طبقه بندی نمایند ، لذا علم مدیریت بیش از آنکه انتظار داریم پیشرفت داشته است . از سبک ها سنتی و کلاسیک تا سبک های مدرن امروزی پیشرفت چشم گیری را شاهد هستیم که به تعداد معدودی از این مدیران با افتخار در کشور آریایی ایران فعالیت دارند .

حال قابل ذکر است که این مقوله به سازمان ها کمک نموده تا با استفاده از علوم فناوری اطلاعات ، هوش مصنوعی ، آمار و احتمالات و روانشناسی بتوانند برای نوع مبلمان ادرای فلسفه و استراتژی های اختصاصی نیز طراحی نمایند که سیستم های اطلاعاتی IT/IS نیز نقش بسازیی در دست یابی به این اطلاعات داشته اند .

مهمترین این اطلاعات منجر به سرمایه گذاری هنگفت افراد سرمایه دار بر روی مبلمان اداری سازمانشان گشته چرا که یکی از راز ها و رمز هایی که سازمان ها را در نهایت به موفقیت های بسیار بزرگ میرساند ، بحث انتخاب صحیح میز و صندلی کارمندی و مدیریتی می باشد که حتی شامل سایر لوازم اداری مانند صندلی های انتظار ، مبل اداری میهمان و همچنین پارتیشن بندی می باشد .

چرا که تاثیر آن را در برخورد با مشتریان و مخاطبین سازمان می بینید و راحتی صندلی و میز برای پرسنل نیز یک آرامش توام با گردش صحیح فعالیت های کاری به همراه دارد . در سیستم های مدیریت پیشرفته office Furniture نیز یکی از بخش های مهم بشمار میرود چرا که میتواند دسترسی به اسناد و حتی عمر سلامت فیزیکی کارمندان را تضمین کند .

 

لطفا برای خرید صندلی های مورد نظرتان و یا حتی میز کارشناسی ، مدیریتی و کامپیوتر با شماره تلفن راهنما که به رنگ نارنجی در بالای همین مطلب نوشته شده تماس حاصل فرمایید .