صندلی مدیران اروند متناسب آناتومی بدن ۵۶۱۴

صندلی مدیران اروند متناسب آناتومی بدن

کد محصول 5614

تومان 1.120.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.120.000

صندلی فوق که در این پیج با آن روبرو هستید model 5614 که در کارخانه بروز و بزرگ اروند تولید می گردد . این صندلی به رنگ مورد علاقه شما ارسال می گردد و در محل میتوانید آن را در سراسر ایران آریایی تحویل بگیرید . اندازه این صندلی از عرض با احتساب دسته ها 61 سانت و در عمق بدون احتساب پشتی 45 سانتی متر که با ارتفاع متغیر بین 99 الی 113 تولید می گردد .

مهمترین مسئله در رعایت اصول روانشناسی سازمانی بالا نگاه داشتن روحیه و انگیزه پرسنل می باشد ، برخی پرسنل با داشتن حقوق سروقت با انگیزه هستند و برخی دیگر با داشتن حقوق بالا و شاید سایرین با برخورد خوب مدیران و غیره اما تمام این ها اگر به دلایلی روزی از بین برود چطور میتوانیم روحیه و انگیزه پرسنل را بالا نگه داریم تا نتوانند به راحتی کار را زمین بگذارند ؟ تولید ارسال انواع میز و صندلی کاربردی دفتری اداری ..

 

صندلی مدیریتی خاص با خطوط افقی زیبا و ظریف

  • مدل : 5614
  • ساخت : اروند
  • توضیحات : مدیریت با مکانیزم
  • سه سال ضمانت نامه معتبر
  • فلز مقاوم استفاده شده در چهار چوب و پایه ها
  • دارای آبکاری کروم نیکل
  • طراحی مدرن و بروز طبق استاندارد های ارگونومی
 

تحقیقات برتر واحد پژوهش و توسعه شرکت Neuro Linguistic Programing  متوجه شده اند که تناسب بدن هر یک از پرسنل شرکت ها و سازمان بسیار در نوع مدیریت و انگیزه شخص میتواند تاثیر گذار باشد که در Body و آناتومی ایشان قابل مشاهده است . در اینجا متوجه شده اند که اگر صندلی و میز مناسب با بدن شخص و طبق استاندارد های آرگونومی جهانی نباشد ، هر چقدر هم عوامل بیرونی مانند درامد ، برخورد مناسب و سایر معیار ها درست رعایت شود اما رفته رفته انگیزه و روحیه شخص برای انجام صحیح فعالیت خود از دست می رود .

در نتیجه مهم است که برای کارمندان خود راحتی را در حین فعالیت از لحاظ فیزیکی مهیا سازید تا در صورت عدم وجود محرک های انگیزه و روحیه ، بصورت ناخوداگاه خودشان به خودشان روحیه دهند چرا که فیزیک آنها در شرایط بسیار عالی می باشد و خستگی های بدنی موجب آزار و غر زدن نمی شود .

 

لطفا جهت سفارش کالا با شماره تلفن راهنما که در بالای همین مطلب به رنگ نارنجی نوشته شده تماس بگیرید ، کارشناسان تلفنی این مجموعه به صورت خاص و ویژه به شما مشاوره رایگان داده و در تصمیم گیری ساده ترین انتخاب ها را با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه شما در اختیارتان قرار می دهند .