صندلی مدرسه چوبی پلاستیکی مشکی سفید برند لیو Q35

صندلی مدرسه چوبی پلاستیکی مشکی سفید

کد محصول Q35

تومان 400.000

راهنما 09126132197

قیمت 400.000

صندلی Q35 برند لیو ابعاد و وزن بسیار متناسبی دارد از جمله عرض نشیمن 42 سانت و عرض کلی صندلی 50 سانتی متر که از هر دربی میتواند رد شود . اندازه عمق نشیمن 43 سانتی متر و اندازه قسمت یادداشت در عرض 32 سانت و در عمق 31 سانتی متر است و با زاویه 90 درجه لولایی دارد که میتواند کنار برود . همچنین سبد زیر این محصول بسیار مناسب برای قرار دادن کتب و وسایل کاربر می باشد که اندازه کف آن 42 در 39 سانت است .

 

یکی از نیاز های مراکز آموزشی صندلی های مخصوص یادداشت کردن است مانند مدارس ، دانشگاه ها ، کلاس های آموزشی خصوصی و آزاد و حتی مراکز برگزاری آزمون که هر یک نسبت به نیاز خود صندلی هایی را خریداری مینمایند . برخی سالن های همایش نیز در زمان هایی برای مشتریانشان میخواهند صندلی مخصوص یادداشت ارائه دهند که نسبت به نیاز آنها نیز ما محصولاتی داریم که عرضه کنیم .

همانطور که در تصویر مشاهده مینمایید این مدل صندلی که به کیو 35 با برند لیو معروف می باشد از ظاهر بسیار شیک و زیبایی برخوردار می باشد و همینطور از مقاومت بالایی برخوردار است . جنس بدنه قسمت نشیمن و پشتی پلی آمید است و قسمت دسته و میز از ABS می باشد که همانند جنس بدنه درب یخچال و فریز می باشد و با رنگ مشکی پوشش داده شده است .

 

صندلی مخصوص یادداشت و آزمون در کلاس درس زیرمجموعه مبلمان آموزشی برند لیو

  • مدل: Q35
  • ساخت: لیو
  • کاربری آموزشی
  • دسته تاشو و سبد جاکتابی
  • بدون تشک ( امکان انتخاب مدل تشک دار )
  • پایه و فریم مشکی
 

همینطور بدنه آن که شامل پایه و فریم اصلی آن می باشد از جنس فولاد با لوله St37  و با پوشش نوعی رنگ به نام الکترواستاتیک مشکی موجب شده تا در برابر مایعات و رطوبت بتواند استقامت خود را حفظ کند . البته زیر آب مستقیم به صورت طولانی مانند باران شدید نباید قرار بگیرد اما در حالت های معمولی در مناطق با رطوبت بالا برایش مشکلی پیش نخواهد آمد .

قسمت نشیمنگاه نیز به ظاهر صفت و پلاستیکی می آید اما کمی از ابر یا همان فوم سرد جنس پلی اورتان تزریق شده تا کاربر احساس خشکی نداشته باشد . همینطور محصولات شرکت لیو را در صورتی که از فروشنده معتبر و نمایندگی رسمی این کارخانه خرید نمایید دارای سه سال ضمانت نامه و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

 

توضیحاتی برای نگهداری صحیح و استفاده درست از این صندلی را بر روی پاکت گارانتی این محصول ارائه میدهیم که به سادگی عمر محصولات را تا بیش از 10 سال تضمین میکند . شما میتوانید این توضیحات را با تماس تلفنی به مجموعه ما کسب کنید و حتی سفارش ارسال محصولات مختلف مبلمان اداری و مبلمان آموزشی را بدهید تا به آدرس شما در سراسر ایران و حتی خاورمیانه ارسال گردد .