صندلی مدرسه میز مدارس برای دانش آموزان موفق

صندلی مدرسه برای دانش آموزان موفق

راهنما 09126132197

دانش آموزان در بسیاری از مناطق ایران بدون صندلی و یا با صندلی های بسیار قدیمی و شکسته که امکان استفاده از آنها بسیار دشوار است به سر میبرند که خیرین محترم با ما تماس میگیرند و سفارش انواع صندلی مدارس و نیمکت مدارس را میدهند و ما به آدرس های مختلف که جزو مناطق محروم تحصیلی در ایران بشمار می آید ، ارسال مینماییم .

یکی از بزرگترین خیرین مدرسه ساز در ایران جناب آقای محمدتقی داورپناه می باشد که در برنامه ماه عسل نیز دعوت شده بود . ایشان بیش از 200 مدرسه در ایران ساخته و راه اندازی نموده است که تمام آن با هزینه شخصی ایشان بوده است . البته بسیاری دیگر از بزرگان هستند که گمنام هستند اما مخلص کلام در این است که ما میتوانیم کمک هایمان را تقسیم نموده و راحت تر به کار ها برسیم .

شما مامکان دارد مسئول خرید یک مدرسه یا شاید مدیر موسسه آموزشی باشید که بخواهید با در نظر گرفتن شرایط ، سلیقه خودتان و بودجه چند مدل صندلی مدرسه برای دانش آموزان و معلم های مجموعه خود خریداری کنید . حتی ممکن است صندلی ادرای برای پرسنل مدرسه بخواهید مانند واحد انتشارات ، معاونین مدرسه یا حتی پدر زحمت کش که نقش مستخدم مدرسه را دارد .

البته تنوع رنگ و نوع صندلی و میز نیز بسیار زیاد است که شاید شما نیمکت بخواهید و یا صندلی های تک نفره یا دو نفره . همچنین میز و صندلی های مخصوص کتابخانه مدرسه را ممکن است نیاز داشته باشید . این مجموعه در زیر این مطلب بسیاری از محصولات را به صورت مفصل توضیح داده و معرفی نموده اما اگر موارد دیگری مد نظرتان است که در زیر این مطلب مشاهده نمیکنید ، کافیست با ما تماس بگیرید ، فروش صندلی های مدرسه دسته فلزی زیبا ، میز نوشتار چوبی ، نمیکت دانش آموزش بصورت قیمت رقابتی ..

 

البته مدرسه های بسیاری هستند که به صورت غیر انتفاعی فعالیت میکنند و به دلیل داشتن مبالغ بالا برای هزینه و شهریه از طرف اولیا دانش آموزان ، امکان خرید بهترین صندلی و میز ها را برای مدرسه و دانش آموزان دارند . لذا با ما تماس گرفته اند و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شدند . این مجموعه تمامی محصولات را برایتان در محل تحویل مینماید .

 

صندلی آموزشی آموزشگاه کنکور مدارس

کد-محصول C520A

تومان 95.000

صندلی آموزشی آموزشگاه کنکور مدارس یک نفره مبله دارای دسته C520A راحتیران و با نشیمنگاه تشک دار و نرم که دارای موج در قسمت پشتی است و زیبایی خاصی دارد . دانشجو ، دانش آموز یا هنرجو به هیچ عنوان روی این صندلی ها خسته نمیشوند و در هر سایز و وزنی میتوانند استفاده کنند .. صندلی آموزشی تولید کارخانه راحتیران ...ادامه مطلب

صندلی مدرسه چوبی پلاستیکی مشکی سفید

کد-محصول Q35

تومان 400.000

صندلی مدرسه صندلی Q35 برند لیو ابعاد و وزن بسیار متناسبی برای مدارس دارد از جمله عرض نشیمن 42 سانت و عرض کلی صندلی 50 سانتی متر که از هر دربی میتواند رد شود . اندازه عمق نشیمن 43 سانتی متر و اندازه قسمت یادداشت در عرض 32 سانت و در عمق 31 سانتی متر است .. صندلی Q35 برند ...ادامه مطلب

صندلی لوکس آموزشی میز کوچک جمع شونده

کد-محصول T53L

تومان 546.000

صندلی لوکس آموزشی T53L برند لیو چند ردیفی تجهیز میشوند که در صورت نیاز میهمانان ویژه بتوانند برای صرف میان وعده و یا قرار دادن کامپیوتر همراهشان روی میز استفاده کنند متحرک امکان کنار رفتن میز یادداشت و نوشتن .. صندلی که در تصویر وجود دارد جزو محصولات لوکس و لاکچری به حساب می آید . این محصول به دلیل ...ادامه مطلب