SC515O صندلی مخصوص کنفرانس جلسات طوفان فکری

صندلی مخصوص کنفرانس طوفان فکری

کد محصول SC515O

تومان 545.000

راهنما 09126132197

قیمت 545.000

صندلی دسته دار کنفرانسی که در تصویر مشاهده می کنید مدل بدون دسته آن نیز موجود است که بسیار برای دورهمی های Brainstorming بکار می آید . اما بیشتر از این مدل مشتریان خریداری میکنند که به نام SC515O با برند نیلپر معروف شده است . لذا شما میتوانید برای اینکه از گارانتی و اصالت کالا مطمئن باشید از این مجموعه خریدتان را انجام دهید . بسیاری از اجناس فیک و قلابی که ظاهری شبیه به این محصول دارد در بازار به نام صندلی نیلپر بفروش میرسد که به اندازه یک سال هم طول عمر ندارند .

 

صندلی مخصوص کنفرانس مناسب دسته دار و زیبا

  • مدل: SC515O
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: پایه ثابت کنفرانسی فلزی با روکش کروم-نیکل
  • دسته ثابت فلزی با رویه فوم انتگرال
  • دارای تشک بزرگ
 

نیلپر شرکتی بزرگ و معروف که بسیار محبوب در دل و قلب مردم می باشد ، افراد قدیمی که در بازار سال ها فعالیت کاری دارند میدانند که صندلی های اداری نیلپر مرگ ندارد و به این سبب همیشه از این محصولات خریداری میکنند . حتی بسیاری از مشتریان سالانه کل مبلمان اداری دفتر مرکزی خود را به شعب جدید خود اهدا می کنند و برای تنوع از سری محصولات جدید و خاص خریداری می نمایند ، تجهیزات مناسب سالن نمایش و سینما ها ، صندلی و نیمکت انتظار ، پارتیشن و غرفه بندی در تخصص ماست .

خرید تجهیزات اداری مانند پرینتر ، لپتاپ ، کامپیوتر و حتی دستگاه مودم و تلفن همراه معمولا در تمامی سازمان ها و شرکت ها جزو ضروریات بشمار می آید اما در این اوضاع سخت اقتصادی که اجناس وارداتی بسیار گران شده است ، درصورتی که هر یک از این تجهیزات را از گذشته موجود دارید و در حال خاک خوردن است ، بهتر است به تعمیرکاران جوان ایرانی اعتماد کنید و برای صرفه جویی در هزینه از همان ها استفاده کنید .

در جهت اقتصاد مقاومتی و رقابت در قیمت تمام شده ما برآن شدیم تا روش های نوین سفارش غیر حضوری توسط شما را مهیا سازیم . در این لحظه کارشناسان تلفنی ما منتظر صدای گرمتان هستند تا سفارش شما را با دقت ثبت نمایند و آنچه که شما انتظار دارید را در محل به شما تحویل دهند و امکان ارسال بار در تمام شهرستان ها و حتی روستاها فراهم شده است .