صندلی مخصوص ناهار خوری ، کافی شاپ تولید ایتال فوم

صندلی مخصوص ناهار خوری کافی شاپ

کد محصول پارما

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

توضیحات در مورد صندلی کافی شاپ مبل مخصوص غذاخوری برای برند ایتال فوم به کد شناسایی پارما دارای اسکلت فلز و نوارهای پالاستیک ، دارای ضمانت نامه دو ساله برای دوام بیشتر و حفظ شکل و فرم اولیه آن که ترکیبی خاص با مزیت کنترل دنسیت فوم های پلی اورتان در قسمتهای دسته ، چشتی و تشک زیر که روکش های قابل تعویض آن در انواع چرم و پارچه با تنوع زیاد و گسترده رنگ می باشد . صندلی ناهارخوری میزبان با پایه چوب راش ..

دکوراسیون کافی شاپ های امروزی یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین نکات برای جذب مشتریان ثابت است ، این دکوراسیون بهتر است به نحوی باشد که فرد تا چند ساعت بتواند با همسر یا دوستان خود در آنجا راحت وقت سپری کند و به سفارش خوراکی یا کتاب های کافی بپردازد . لذا دیگر از صندلی های چوبی خشک بهتر است استفاده نشود و طراح به سمت مبلمان خلاق و راحت رجوع کند .

طراحی مبلمان یک طرف و استفاده از مواد و متریال مناسب طرف دیگر ، اگر برای مبلی بجای فوم با تکنولوژی جدید تزریق سرد از فوم ابری استفاده شود ، قطعا طول عمر آن برای یک کافی شاپ بیشتر از یکسال نخواهد بود . اما زمانی که یک نشیمنگاه با قالب پیشرفته توسط مایع سرد پلی اورتان تهیه شود ، بهترین کیفیت با اصول ارگونومی برای کاربر رعایت شده که میتوان آن را تا سه سال گارانتی نمود .

 
  • مدل: پارما
  • ساخت: ایتال فوم
 

در برخی مراکز تفریحی و حتی کافی های شاپ ، تعزیرات حکومتی و گشت ارشاد وارد شده و به دلایل نا معلومی آن محل عمومی را پلمپ نموده است ، صاحب آن محل بدلیل نداشتن اسناد کافی که بتواند اثبات کند اینجا جرمی صورت نگرفته ، ماه ها کسب و کارش خوابیده بوده است . برای جلوگیری از این اتفاقات پیشنهاد میکنیم دوربین مداربسته متصل به اینترنت با ظرفیت حافظه 3 ترابایتی تهیه کنید تا همه نقاط کافی های شاپ را ضبط نماید .

برای درخواست ارسال محصولات مبلمان به سراسر ایران کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و بخواهید که محصولات را برای شما تحویل دهیم . این محصولات به دلیل داشتن قیمتی مقرون به صرفه و اورجینال واقعی از کیفیت و پشتیبانی و خدمات پس از فروش ویژه ای برخوردار هستند . ما در این 50 سال فعالیت توانسته ایم بسیاری از مشتریان را با افتخار به دوستان همیشگی خود تبدیل کنیم .