صندلی مخصوص لابی کانتر مناسب هتل سالن سفارت

صندلی مخصوص لابی کانتر آنلاین

راهنما 09126132197

یکی از مهمترین ویژگی های صندلی مخصوص لابی کانتر سبک و جمع و جور بودن با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد . البته گردان بودن نیز یکی دیگر از خصوصیات اینگونه صندلی ها می باشد . لذا شما میتوانید به سادگی یکی از آنها را در برند های مختلف مانند ، لیو ، نیلپر ، رادسیستم ، راحتیران ، برندبرتر ، آرتمن ، آفو و غیره انتخاب کنید و درخواست دهید تا برای شما ارسال گردد .

چیدمان صندلی ها مخصوصا در فضایی مانند لابی یکی از خاص ترین و جذاب ترین فعالیت های هر معماری می باشد ، البته پیش از آن می بایست انتخاب مبلمان را به درستی و بر مبنای تئوری سبک معماری انتخابی خود داشته باشد و نسبت به طراحی داخلی مورد نظر خود مبلمان را انتخاب یا درخواست تولید دهد . یک معمار خوب با صبر و حوصله و بدون هیچگونه عجله کار خود را پیش میبرد و از برنامه ریزی های مختلف در کار خود نیز بهره مند میشود .

نورپردازی و میزان ارتفاع سالن لابی نیز بسیار در انتخاب صندلی ها و مبل ها و حتی میز های آن تاثیرگذار است ، همچنین جنس کف و جنس دیوار ها ، حتی طرح و رنگ آنها نیز میتواند در این مهم تاثیر گذار باشد ، لذا شما میتوانید با در نظر گرفتن این موارد به معماران زیردست مراجعه نموده و از تجربیات آنها بهره مند شوید تا ترکیب بندی چشم نواز و آرامش بخشی را برای مخاطبین در تعامل با محیط مد نظرتان فراهم آورید ، فروش صندلی مدیریتی سیلا  ، میز همایش جلیس ، صندلی کارمندی نیلپر ..

صندلی های خاص لابی کانتر نیز از ویژگی های بسیار مهمی برخوردار هستند از جمله دارای مکانیزم پیشرفته دو حالته یا چهار حالته ، همچنین گردان بودن و دارای قابلیت انعطاف پشتی صندلی ، قفل در هر حالتی که کاربر راحت تر است و ارتفاع کوتاه در صورت نیاز تنظیم تا 20 سانت بالاتر . اما این نکته نیز حائز اهمیت است که برخی برای پشت میز کانتر و برخی برای جلوی میز کانتر به صندلی نیاز دارند که هر کدام نوع و قابلیت های متفاوتی دارند .

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع صندلی کانتر و لابی میتواند در زیر این مطلب به گشت بپردازید و یا به راحتی با شماره تلفن ما تماس گرفته و درخواست کنید تا محصولات را به رایگان برایتان معرفی کنیم . سپس پس از انتخاب آنها را در محل به شما تحویل دهیم و ما هر روز به همه جای ایران ارسال بار داریم . لذا میتوانید در کمترین زمان ممکن محصولات را تحویل بگیرید .