مبل تکی هلگر فرم مربع چهار چوب زیبا SF-104-01

صندلی مبلی هلگر فرم مربع چهار چوب زیبا

کد محصول SF-104-01

تومان 1.300.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.300.000

اسکوار یا فرم مربع که به انگلیسی Square نوشته میشود جزو یکی دیگر از مبلمان خیلی خاص و تک هلگر است که با شناسه SF-104-01 خطاب میگردد ، این صندلی دارای چهار چوب پایه و دسته به هم متصل است ، انگار چهارچوب آن با فلزی لوله ای و آبکاری شده که نمای زیبایی دارد ساخته شده و داخل آن با فوم سرد تزریق گشته است .

علم انتروپومتری به ما کمک مینماید که بدن انسان را از روش های گوناگون اندازه گیری کنیم ، این علم بسیار دقیق این کار را انجام میدهد و موجب میشود قابلیت هایی بوجود آید که از جمله آنها طراحی اختصاصی مبلمان برای کاربر می باشد ، مثلا اگر شخصی اندازه بزرگتر از مردم عادی دارد و یا وزن بیشتر و حتی باالعکس آن که بهترین مبل و حتی سازه چوبی را میتوان برای او با این تکنولوژی ساخت .

 

مدل فرم مربع مبلمان خانگی که با خرید اینترنتی امکان ارسال به کل ایران

  • مدل: SF-104-01
  • ساخت: هلگر
  • دارای گارانتی ویژه
  • انتخاب روکش پارچه ای و یا چرمی
  • امکان انتخاب از کالیته رنگ بسیار متنوع

البته اصول مهمی را به نام ارگونومی می باید در آن طراح در نظر بگیرد که باید در کنار فرم های زیباسازی محیط نیز بکار برود اعم از فرم مربع یا سایر فرمها ، اعم فاکتور های لازم برای طراحی مبلمان استفاده از مواد و متریال مناسب و درجه یک ، تناسب اندازه ها با هر کدام از برند ها برای یک فضای خاصی مورد توجه قرار میگیرد که میتوانید از مشاورین این مجموعه به رایگان راهنمایی دریافت کنید ، کار و سلامت را در کنار هم تجربه نمایید صندلی های آرگونومی برای جلوگیری آرتروز ، میز مدیریت و کارمندی با ارتفاع مناسب ، روکش های غیر بازیافت طبیعی .

یکی از مسائلی که در انتخاب مبلمان خانه دقت میشود مسئله مقدار نرمی و گودی نشمینگاه است که انسان چه مقدار در آن فرو میرود ، لذا برخی با مدل های بسیار نرم ارتباط برقرار میکنند و برخی با مدل های محکم و صفت که در هر صورت این موضوع را میتوانید به متصدی فروش بگویید تا طبق سلیقه شما مبلمان را پیشنهاد دهد .

مبلمان برندبرتر با اشتیاق فراوان منتظر تماس شما عزیزان می باشد تا بتواند خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه نماید . کارشناسان تلفنی ما با تجارب بسیار بالا در سالهای اخیر از جمله روانشناسی فرم و رنگ نسبت به نور محیط و همینطور با در نظر گرفتن نوع سلیقه شما ، بهترین پیشنهادات را به شما میدهند و میتوانید به سادگی آن را به صورت غیر حضوری خریداری کنید .