صندلی مبلی جمع شو مناسب فضای آزاد لب ساحل ویلاRC-106-01

صندلی مبلی جمع شو مناسب فضای آزاد

کد محصول RC-106-01

تومان 1.100.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.100.000

صندلی فوق بسیار مناسب لب ساحل ، رودخانه ، داخل تراس یا بالکن ، کنار استخر و جکوزی و بسیاری از مناطق دیگر می باشد . کد محصول آن  RC-106-01 می باشد که به صورت جمع شو طراحی گشته است . کارخانه هلگر این مدل مبل را بدون دسته تولید نموده تا در حین استراحت راحت باشند . البته قابل ذکر است که قسمت نشیمنگاه و پشتی به هم متصل می باشد و از جنس فوم سرد بصورت طبی تولید گشته است .

 

محصولات مبلمان خانگی هلگر با طراحی ساده و جمع شونده

  • مدل: RC-106-01
  • ساخت: هلگر
  • امکان قرار گیری در کنار تخت
  • استفاده دور استخر ها و جکوزی ها
  • مورد استقبال برای باغ ویلا و تراس های بزرگ
  • برای خرید تماس بگیرید .
   

شما با در نظر گرفتن فضاهای حاشیه و محیط منزل در طراحی دکوراسیون ، میتوانید جانی مجدد به خانه خود بخشیده و حتی فضا را بزرگتر از چیزی که وجود دارد جلوه دهید . مثلا برخی خانه ها دارای بالکن هستند که قابل استفاده می باشد اما بدون استفاده خاک میخورد ، یک معمار و طراح دکوراسیون حرفه ای میداند که با کمی خلاقیت به خرج دادن میتواند اوقات خوبی را در فصل بهار ، تابستان و پاییز برای شما ایجاد نماید .

لذت خوردن چای داغ و خوش طعم و عطر با خرما یا کلوچه محلی تازه ، در فضای باز رو به آسمان که داخل بالکن خانه شما باشد ، تکرار نشدنی است مخصوصا اگر کمی باران بهاری یا پاییزی در حال باریدن باشد . برای اینگونه فضاها صندلی ها و مبلمان خاص خود را میطلبد ، مخصوصا اگر امکان کمجا بودن را داشته باشد و یا حتی کمی تاب بخورد .

برخی از افراد هستند که عاشق همچین فضاهایی هستند مخصوصا اگر یک آلاچیق کوچک داشته باشند که بتوانند در برف و باران در امان باشند و حتی یک بخاری کوچکی روشن کنند و زیر پتو بروند که صندلی آنها را تاب بدهد . در این فضا ناخودآگاه به یک خواب در بیداری که خیلی حس خوضی میدهد میروند ، یعنی نه خواب سنگین شکل میگیرد و نه بیداری .. که از چرت زدن نیز بیشتر لذت بخش و آرامش بخش تر می شود ، تولید و فروش مبلمان چوبی ام دی اف ، چرم پارچه ، همراه با ترکیب زیبایی از فلزات در تخصص ماست .

 

ارسال محصولات هلگر از انبار یا کارخانه در سرعت بسیار بالا جزو یکی از مهمترین خدمات ما بشمار میرود . آمادگی ارسال محصول از مزیت های مبلمان برندبرتر می باشد که تمامی برند های معتبر بازار از جمله هلگر ، جلیس ، جوان ، نیلپر ، رادسیستم ، ایتال فوم و غیره که همگی انواع گوناگون محصولات را تشکیل میدهد ، جزو نمایندگی های بسیار قدیمی و اصیل آن هستیم .