صندلی لابی لیو Q34p دارای پشتی نشیمن رنگبندی زیبا

صندلی لابی لیو دارای پشتی نشیمن رنگبندی

کد محصول Q34p

تومان 145.000

راهنما 09126132197

قیمت 145.000

این صندلی که عکس آن را در بالا گذاشتم مدل Q34p میباشد و همانند مدل های کیو ۳۴ پی آی و کیو ۳۴ است فقط با تفاوت اینکه دارای تشک برای قسمت نشیمنگاه و همچنین پشتی آن می باشد و پایه های فریم از جنس فلزی و بجای روکش براق کروم از روکش مشکی الکترواستاتیک بهره می برد که بسیار زیبا شده است .

یکی از استفاده های مدیران سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی صندلی ویزیتوری می باشد که برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار میگیرد . یکی از قابلیت های اینگونه صندلی های بدون پشتی و بدون دسته هستند . همچنین برند Live از بزرگترین تولید کنندگان این نوع صندلی می باشد که دارای انواع بسیار مختلف و گسترده ای می باشد .

 

صندلی لابی چارپایه تشک دار زیبا با پایه های مشکی برند Live

  • مدل: Q34p
  • ساخت: لیو
  • توضیحات: چهارپایه
  • کف و پشت تشک
  • بدون دسته
  • پایه و فریم مشک

 

شما میتوانید برای انتخاب محصول به صفحات مختلف سایت بروید و انواع صندلی های موجود را ببینید و اطلاعات آن را مطالعه نمایید و یا در صورتی که فرصت مطالعه این حجم وسیع از اطلاعات را ندارید ، پیشنهاد میکنیم که با مشاورین ما در ارتباط باشید . ما سعی کردیم که با کارشناسان مجرب و خوش اخلاق بتوانیم در انتخاب محصولات طبق سلیقه و نیاز شما همراهیتان کنیم ، انواع میز کاربری همراه با جای کیس کامپیوتر ، عبور مخفی کابل ها ، کشو فایلینگ .

برخی از فست فود ها نیز برای مطابقت با دکوراسیون خود از این مدل استقبال مینمایند و به دلیل خرید بالا از تخفیفات ویژه برخوردار میشوند . همچنین مراکز آموزشی که راحتی و طراحی ارگونومی برای بدن شاگردان خود را در اولویت اهمیت در خرید صندلی گذاشته اند نیز میتوانند با ما تماس گرفته و از ضمانت نامه ۳ ساله این محصول نیز استفاده کنند .

 

لطفا با شماره تلفن ما تماس بگیرید . این شماره با سایر شماره هایی که در طول روز تماس میگیرید هیچ تفاوتی ندارد و هزینه بیشتری برایتان در بر نخواهد داشت لذا ما منتظریم تا در راستای تجهیز مبلمان آزمایشگاهتان بهترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد ها را به دور از مقدار سودمان به شما بدهیم و اعتقاد داریم مشتریان مشتری می آورند لذا از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم .