صندلی فانتزی کنفرانسی مبلمان نیلپر SC507C

صندلی فانتزی کنفرانسی مبلمان نیلپر

کد محصول SC507C

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی فانتزی کنفراسی جدید مبلمان نیلپر با دسته های قوسی و مدل قطره ای که کد SC507C معروف است . این صندلی تولید کارخانه بزرگ و عظیم الشان نیلپر است و از سال 1371 تولید را آغاز نموده اما این صندلی جزو جدید ترین و مدرن ترین های آن میباشد که با روکش چرم مصنوعی درجه یک و انواع پارچه با تنوع طرح و رنگ بسیار بالا به خدمتتان ارسال میگردد .

این صندلی بسیار جذاب بصورت فانتزی طراحی گشته ، لذا شما میتوانید آن را در جهت استفاده برای اتاق فکر های خلاقانه بهره جویید و به دلیل داشتن تنوع رنگی بسیار بالا برای روکش امکان انتخاب شما را با دامنه گسترده ای روبرو میسازد . لذا سایر برند های مبلمان اداری نیز موجود میباشد تا ست زیبایی برای خودتان بچینید ، صندلی های مدیریت ، صندلی معاونتی ، میز کاربردی کامپیوتری در تخصص ماست .

 
  • مدل : SC507C
  • ساخت : نیلپر
  • توضیحات : پایه کنفرانسی کروم-نیکل
  • دسته ثابت فلزی با رویه پلاستیکی با دوام
 

تنوع کالایی در مجموعه نیلپر یکی از برترین مزیت های رقابتی برای این افراد به شمار می آید . برخی دسته بندی ها نسبت به نیاز مردم تولید شده است مانند صندلی های آموزشی ، رستورانی ، مبل های خانگی و غیره که برای رونق بازار اقتصادی ایران ، این محصولات نیز با کیفیت بالا تولید می گردد . یکی از بزرگترین صادرکنندگان مبلمان در ایران این مجموعه است ، از ما بخواهید صندلی برای مدیریت ، میز اتاق کنفرانس و همایش .

در بسیاری از کسب و کارها دوربین مداربسته نقش اساسی را ایفا می کند ، کارگاه های تو در تو و بزرگ که هر قسمتی از آن از اجناس گران بها و سرمایه تشکیل شده است ، لذا مدیران آنها با در نظر گرفتن دو الی سه دوربین در هر اتاق و سالن و حتی راهرو ها ، هیچ نقطه کوری برای سودجویان نمیگذارند و این میشوند که بسیار دقیق میتوان جلوی خلافکار شدن افراد را در سازمان گرفت .

محصولات دارای دو سال گارانتی می باشند که با داشتن حداقل فاکتور خرید میتوانید از این امکان بهره مند شوید . همچنین تیم پشتیبان ما در صورت نیاز میتوانند روکش صندلی ها را برایتان تعویض نموده و جهت تنوع از طرح های جدید ما لذت ببرید . محصولات و خدمات در محل به شما ارائه شده و نیاز به زحمت شما عزیزان برای حضور در محل فروشگاه های ما نیست .