صندلی فانتزی کارمندی SK507X دارای پشتی

صندلی فانتزی کارمندی دارای پشتی

کد محصول SK507X

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

پایه پنج پر یکی از ویژگی های این محصول زیبا است . محصولی که شبیه به قطره آب طراحی شده و بسیار زیبا می باشد . البته بیشتر برای فضاهای فانتزی مورد استفاده قرار میگیرد مانند کلاس های کامپیوتر و سایت هایی که مثلا ده سیستم کامپیوتری در آن قرار دارد . این مدل SK507X به دلیل نداشتن دسته بسیار مناسب برای تمرکز کاری پشت سیستم کامپیوتر در حین آموزش می باشد .

برخی از سازمان ها بصورت هولدینگ فعالیت می کنند . یعنی در مجموع ممکن است بیش از ده هزار نفر کارمندی وفادار و کار بلد داشته باشند . برای مدیریت این مجموعه عظیم اگر بالاترین مقام مدیریت به فکر سلامت فیزیکی پرسنل خود باشد ، حتما به مدیران میانی تاکید می نماید که از صندلی های ارگونومیک برای همکارانش خریداری نمایند .

صندلی فانتزی کارمندی نیلپر همگی دارای پشتی و مکانیزم پیشرفته و جکدار هستند که با فشردن اهرم ارتفاع آنها تغییر میکند . این مکانیزم یک پیچ گرد بزرگ دارد که با چرخاندن آن پشتی صندلی ها نرم یا محکم میشود . این قابلیت برای این تعریف شده است که در هنگام کارهای مختلف نسبت به نیاز آن را تغییر دهید . مثلا در هنگام کار با کامپیوتر بهتر است پشتی محکم باشد اما در هنگام استراحت بهتر است پشتی رها شود .

 
  • مدل: SK507X
  • ساخت: نیلپر
  •  پوشش کروم - نیکل ،
  • بدون دسته،
  • بالابر 10 سانتیمتری -
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر دارای پشتی حفظ ارتفاع مناسب
 

خرید محصولات خاص در زمینه دکوراسیون مانند پرده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . ممکن است هیچکجا در فروشگاه های مبلمان شما شاهد تنوع بالای پرده نباشید اما بهتر است برای خرید هر کدام ذهنیتی از دیگر لوازم داشته باشید تا همه را با یکدیگر ست کنید . مثلا اینکه ممکن است پرده شیدرول با طرح چاپی منظره خریداری کنید اما جنس روکش صندلی و مبلتان از پارچه هازان باشد و این دو اصلا بهم نمیخورند .

لطفا جهت خرید محصول بدنبال پرداخت آنلاین نباشید . ما برای شما دوست عزیز روش های جدید و منحصر بفردی را که از سادگی بالایی برخوردار است فراهم آوردیم . سایتهای دیگر بقدری مراحل خرید را پیچیده میکنند که باید در چند مرحله تمام اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل واقعی و بسیاری از اطلاعات دیگر را تایپ کنید و پس از چند مرحله تازه به درگاه پرداخت بانکی برسید . شما کافیست با ما تماس بگیرید تا تمام این فرایند در کمتر از دو دقیقه صورت پذیرد و سفارش شما ثبت گردد .