صندلی غذاخوری ایتال فوم ویرگولا تنوع رنگ در انتخاب شما

صندلی غذاخوری ایتال فوم تنوع رنگ

کد محصول ويرگولا

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی غذاخوری لوکس و لاکچری با اسم ویرگولا که اسکلت تمام فلز و نوارهای پلاستیکی با پایه چوب راش به زیبایی آن افزوده است . همچنین ضمانتی برای دوام بیشتر و حفظ شکل و فرم اولیه توسط کارخانه به شما داده میشود . ترکیبی خاص آن با قابلیت مکانیزم کنترلی و تزریق سرد فوم پلی اورتان با امکان انتخاب روکش های متنوع در مدل های چرم و پارچه با تنوع رنگ جدید که میتوانید غیر حضوری انتخاب نمایید .

برخی منازل که به کارگروهی در طی روز با خانواده شان بسیار اهمیت میدهند ، شاداب تر و بانشاط تر زندگی را سپری می کنند ، اما در بین این افراد هستند کسانی که به لوکس بودن دکوراسیون منزلشان بسیار اهمیت می دهند . این مهم توسط صندلی های خلاقانه میتواند میسر شود ، همچنین میز های لاکچری نهارخوری که با دست حالت منبت کاری دارند نیز بسیار ویژه خواهند بود .

 
  • مدل: ویرگولا
  • ساخت: ایتال فوم
 

فرم ها در طراحی مبلمان خانگی لوکس بسیار حائز اهمیت هستند ، مثلا وقتی مشاهده می کنیم مبلی در قسمت پشتی آن یک فرم منحنی بسیار نرمی به سمت عقب دارد ، این حس متفاوتی را در ما ایجاد می کند که موجب چشم نوازی میگردد . قطعا بسیاری از افراد برای جلسات خواستگاری فرزندانشان و یا حتی دعوت از والدین و خانواده تازه وصلت شده بفکر تعویض و خرید میز و صندلی میز نهارخوری می افتند که بسیار مهم و اثر بخش است .

بسیاری از خانواده ها وقتی به سفر های داخلی یا خارجی میروند با دیدن میز و صندلی نهارخوری هتل ها دلشان میخواهند که آن را ای کاش برای منزل خود داشتند و در میان بسیار از برندها به دنبال آن مدل میگردند اما نمیابند . ما هر مدل اختصاصی که شما بخواهید را برایتان تولید میکنیم و در سفر های بعدی میتوانید پس از ثبت نام در تور نوروزی کشور هایی چون ایتالیا ، ترکیه و غیره با نگاه دقیق تری به مبلمان هتل ها پیش روید .

برای ارسال محصولات به سراسر کشور از شهر های شمالی در مازندران و بنادر مختلف تا جنوب کشور مانند سیستان و بلوچستان همه و همه در محدوده خدمات رسانی این مجموعه میباشد ، حتی استان تهران به بزرگی ایران نیاز به خدمات رسانی دارد و از لواسانات تا ورامین نیز امکان ارسال محصولات وجود دارد . با ما تماس بگیرید .