صندلی سیلا مدل کارمندی قابلیت تغییر زاویه k14z

صندلی سیلا مدل کارمندی تغییر زاویه

کد محصول k14z

تومان 550.000

راهنما 09126132197

قیمت 550.000

این صندلی که جزو مدل های کارمندی به شمار می آید با کد k14z تولید شرکت معتبر Silla با فریم پشتی از جنس پلی آمید صنعتی ( مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد ) و با قابلیت تغییر زاویه ، رویه پشتی از چرم PU مرغوب با زیرکار فوم فشرده و پارچه کریستال و فرم دهی به وسیله دستگاه هایفرکانس تولید گشته است .

مشخصات تخصصی و فنی صندلی کارمندی مناسب و مقرون به صرفه

  • مدل : k14z
  • ساخت : سیلا
  • برگرفته شده از روکش چرم مرغوب از جنس پلی اورتان
  • طراحی زیبا و مدرن
  • دارای گارانتی ویژه

کفی با فوم سرد و روکش چرم PVC مرغوب که دسته از لوله به ضخامت mm 2 و فریم اتصال از آلیاژ زاماک با پوشش آبکاری نیکل کروم با مکانیزم با فریم فلزی و پوشش رنگ پودری و جک صندلی با کورس cm10 که طبق اصول ارگونومیک طراحی شده است و برای جلوگیری از فشار های فیزیکی به قسمت های مهم بدن انسان تولید شده است .

برای انتخاب صندلی ارگونومیک چه مواردی را در نظر بگیریم ؟

بسیاری از تولید کنندگان غیر متخصص در زمینه مبلمان اداری به صورت غیر مهندسی شده صندلی های خود را طراحی مینمایند . البته قطعا برخی مشتریان به دلایل گوناگون صندلی های غیر ارگونومیک میخواهند و از ما خرید مینمایند که خب قیمت بسیار ارزانی دارد . اما فقط جنبه ظاهر زیبا در صندلی مطرح نیست بلکه در کنار این مهم باید به متناسب طراحی شدن نسبت به بدن هر انسان و کاربر دقت داشت .

مشاوره ای که شما برای خرید صندلی مدیریتی ارگونومیک دریافت میکنید ، اگر مشاوره ای غلط و غیر اصولی باشد قطعا میتواند شما را دچار آسیب های صندلی های غیر ارگونومیک کند . درواقع نسبت به وزنتان ، قدتان ، میزان ساعت استفاده از صندلی ، آیا بیشتر از کامپیوتر استفاده میکنید یا مطالعه و یادداشت دارید ؟ تمامی این فاکتورها برای انتخاب یک صندلی ارگونومیک دارای ضرورت است .

ما منتظر صدای گرمتان از طریق شماره تلفن که در بالای همین مطلب نوشته شده هستیم . این تلفن توسط تیمی خبره پاسخ داده می شود . لذا ما با شما هستیم تا لحظه آخر تحویل ، حتی در زمینه چنیش صحیح و زیبا نیز به شما میتوانید در صورت نیاز مشاوره رایگان ارائه دهیم . لطفا با ما تماس بگیرید .