صندلی سالن انتظار گروهی و چند نفره شیک و راحت

صندلی سالن انتظار گروهی چند نفره

کد محصول 3912

تومان 2.050.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.050.000

صندلی گروهی انتظار بسیار شیک و جذاب برای محیط هایی که مخاطبان ویژه دارند مانند بیمارستان های لوکس ، دفاتر وکلا ، مطب ها ، مراکز خدماتی و سالنهای بزرگ ارگان ها و ادارات که برای انتظار و گذر زمان ارباب رجوعانشان بسیار اهمیت قائل هستند . در بسیاری از مطب های دندانپرشکی و یا سالن کلینیک زیبایی علاوه بر طراحی دکوراسیون زیبا به تهیه صندلی های مبله و راحت انتظار در دور سالن میپردازند .

این مدل صندلی گروهی انتظار با دسته های فلزی و همینطور پایه های فولادی با روکش براق و درخشنده که توسط آبکاری نیکل کروم صورت گرفته بدون میز به بازار روانه می گردد . این صندلی گروهی مخصوص سالنهای انتظار با داشتن جنس چوب و تشک نشیمنگاه و پشتی هم از طراحی بسیار زیبایی بهره می برد و هم کاربر از نشستن روی آن نهایت لذت را می برد .

 

توضیحات موردی صندلی گروهی سالن انتظار چند نفره شیک و راحت

  • دو نفره: 9,900,000 سه نفره: 13,000,000 ریال چهار نفره: 15,850,000
  • مدل: 3912
  • ساخت: اروند
  • صندلی انتظار با کف و پشت چوبی با تشک بدون میز
 

این مدل از صندلی که هم به صورت 3 عددی و هم مدل 6 تایی دارد به صورت به هم چسبیده است . شما میتوانید نمونه رنگ های موجود این صندلی انتظار که تولید کارخانه اروند است را به سادگی با تماس به ما ، در شبکه مجازی خود دریافت نمایید و از مشاوره رایگان تیم کارشناس ما بهره مند شوید . این میز به دلیل جنس MDF و داشتن روکش چرم از تنوع رنگ بالایی برخوردار است .

در تصویر یک میز گرد در کنار صندلی ها میبینید که این مدل آن میز را ندارد و با درخواست شما میتوانیم به سرعت به تولید مدل میز دار بپردازیم . البته تفاوت قیمت آن بسیار ناچیز است و به دلیل اینکه این صندلی گروهی انتظار بدون میز بسیار پرفروش بوده است ، ما نیز بیشتر از این مدل را در انبار آماده فروش نموده ایم . تجربه 40 ساله مدیریت مجموعه در تامین کالای مبلمان اداری برای شما مشتریان عزیز حاوی اعتبار و نتایج بسیار بزرگی برای ما بوده است .

 

لطفا برای سفارش این صندلی گروهی اروند و بدون میز انتظار  با شما تماس راهنما که به رنگ نارنجی نوشته شده ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید . تیم دلیوری و باربری این مجموعه از دقت و سرعت عمل بالایی برخوردار می باشد .