صندلی ساده نیلپر کارمندی فروش اینترنتی SK600B

صندلی ساده نیلپر کارمندی فروش اینترنت

کد محصول SK600B

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مبلمان اداری انواع مختلفی دارد که یکی از مدل های آن صندلی کارمندی میباشد ، این نوع صندلی نه بسیار بزرگ مثل مدل های مدیریتی است و نه آنقدر کوچک که برای موارد آموزشی است . SK600B صندلی نیلپر کارمندی است که تولید خود را روانه بازار کرده است و امید داریم به شما در اسرع وقت عزیزان ارسال کنیم .

صندلی های اداری که مخصوص کار هستند مداوما در حال استفاده میباشند لذا باید از جنس روکش درجه یک برای چرم یا پارچه استفاده شود که مرغوبیت بالایی داشته باشد ، همچنین یراق آلات مورد استفاده نیز بسیار حائز اهمیت هستند و در صورتی که به این موضوع توجه شود عمر استفاده از صندلی نیز بالا خواهد ماند .

 
  • مدل: SK600B
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: پنج پر فلزی با کاور پلاستیکی
  • دسته ثابت پلاستیکی
  • بالابر 12 سانتی متری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی ساده نیلپر کارمندی راحت و پر کاربرد
 

لطفا در نظر بگیرید که مملکت ایران در هجمه ها فرهنگی بسیار متفاوتی می باشد و هر روز یک سری خبر های اساسی و جدی در کشور به گوش میخورد که میتواند آینده تولید در ایران را به خطر بی اندازد . مثلا همین تصمیم جدیدی که در مجلس میخواهند بگیرند برای جداسازی سازمان صمت موجب میشود بازرگانی مجددا رواج پیدا کند و تولید همین چند کارخانه نیز قطع شود ، سایر تولیدات برتر با کیفیت رقابتی روکش پارچه چرم ، چرخ و جک متحرک همراه با گارانتی ..

لطفا با احتیاط به خرید ملک بپردازید و از احتکار طلا و سکه امامی پرهیز کنید . در این پنجاه شصت سال اخیر به نقل از پدربزرگانمان همین تصمیمات غلط و تبدیل ریال به ارز و همچنین افزودن نقدینگی توسط دولت ها موجب شده تا قیمت ریال سال به سال کمتر شده است و خطرات جدی اقتصاد ایران را تهدید میکند که باید بفکر راه چاره باشیم .

برای سفارش صندلی اداری از نوع کارمندی ، مدیریتی ، آموزشی ، رستورانی با برند های نیلپر ، لیو ، نظری ، ساجیران ، هلگر ، جلیس و غیره میتوانید با شماره تماس ما ارتباط برقرار نمایید . ما تمام قد منتظر پاسخگویی به شما هستیم و به فرمایش شما محصولات مختلف را برایتان در سراسر کشور تحویل میدهیم .