صندلی ساده اداری اپراتوری تخفیف سفارش تعداد ۵۴۰۴

صندلی ساده اداری تخفیف سفارش تعداد

کد محصول 5404

تومان 690.000

راهنما 09126132197

قیمت 690.000

صندلی ساده اداری که بتوانید از شرکت اروند تهیه کنید و بسیار شیک هم باشد همین مدل ۵۴۰۴ است . این صندلی را میتوان با قیمتی مقرون بصرفه تهیه نمود و در صورت سفارش تعداد بالا از تخفیفات ویژه نیز برخوردار شوید . صندلی فوق بدون دسته و از پایه های چرخدار با پنج پر نقره ای رنگ که توسط آبکاری نیکل کرم است تولید شده و پشتی و نشیمنگاه نیز از فوم سرد با تکنولوژی جدید تزریق شکل گرفته است .

ترکیب رنگ مناسب برای انتخاب دکوراسیون و مبلمان یکی از مهم ترین المان های طراحی دکوراسیون داخلی میباشد که برای محیط های کاری از قوانین خاص خود استفاده می کند . یکی از رنگهای مادر که دکوراسیون محیط اداری بسیار دارای طرفدار است و حس خوبی را هم به مخاطبین و هم به پرسنل منتقل میسازد ، رنگ طوسی است . البته باید دقت داشته باشیم که رنگ طوسی نباید به تنهایی استفاده شود و میتواند با رنگ های دیگری نیز به راحتی ترکیب شود ، صندلی آمفی تئاتر با دسته ثابت و متحرک ، میز کنفرانسی همه در مبلمان برند برتر .

 

محصول شیک اروند صندلی ساده اداری و اوپراتوری معمولی با کیفیت

  • مدل: 5404
  • ساخت: اروند
  • توضیحات: اپراتوری بدون دسته
  • پایه پنج پر براق و ضد رطوبت چرخدار
  • با گارانتی دو ساله اروند
 

رنگ زرد با ترکیب توسی یکی از جذاب ترین هارمونی های رنگی را شکل میدهد ، البته طراح باید توجه داشته باشد که بیشتر فضا را رنگ طوسی پر کند و برخی جاها رنگ زرد به عنوان چاشنی مورد استفاده قرار گیرد . در این صورت ترکیبی دلباز و چشم نواز شکل میگیرد . مثلا شما میتوانید مبلمان را از تلفیق رنگ سیاه و سفید یا همان طوسی انتخاب کنید و برای میز ها ترکیب طوسی و زرد خریداری نمایید و یا صندلی ها را زرد انتخاب نمایید .

به دلیل خنثی بودن رنگ طوسی ، شما ممکن است با یک محیط بی روح و سرد روبرو شوید ، بنابراین پیشنهاد میکنیم که از چاشنی مثل رنگ قهوه ای استفاده کنید . رنگ قهوه ای به دلیل داشتن گرما و جذبه بالا به راحتی میتواند محیطی با فضای رنگی متعادل و هارمونی صحیح ایجاد کند . همانطور که در بالا ذکر شد توجه به تعادل این رنگ ها داشته باشید که طوسی بیشتر فضا را بگیرد و کمی رنگ مکمل در محیط استفاده گردد .

برای سفارش محصول یا دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، ما در این مجموعه به کارشناسی و روانشناسی دقیق محیط شما میپردازیم و به درخواست های شما نیز گوش جان میسپاریم و نسبت به سلیقه و شرایط شما مبلمان متناسب را پیشنهاد میکنیم . ارسال محصولات در همه روزهای سال بجز ایام تعطیل رسمی صورت میگیرد که با یک تماس ساده ، هماهنگی را انجام میشود .