صندلی روکش چرمی مناسب وکلا فروش آنلاین G91

دلی روکش چرمی مناسب وکلا فروش

کد محصول G91

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مبلمان اداری لیو از سال 84 شروع به فعالیت کرده است که نام این برند به معنی خورشید و آفتاب جزو واژه های کهن پارسی به شمار می آید . لذا کیفیت در زمره مهمترین بخش های لیو به شمار می آید و همچنین از گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار متعهد بهره می برد . فلذا شما با انتخاب انواع صندلی های اداری شامل مدیریتی ، کارمندی ، کارشناسی ، کنفرانسی ، آموزشی و حتی انتظار و رستورانی ، میتوانید راحتی و زیبایی به همراه کیفیت را به شرکت یا اداره خود ببرید .

صندلی های با روکش چرم ، یک صفا و حس خاص خود را برای مدیران ایجاد می نماید . برخی به جنس درجه یک چرم صندلی مدیریتی خود بسیار اهمیت میدهند . در صورتی که شما هم جزو سخت پسندان هستید ، طبق تجربه های بسیاری که ما با ارتباط برقرار نمودن از مشتریان متوجه شدیم ، این صندلی کد G91 با برند Live بسیار داوطلب داشته و مورد استقبال قرار گرفته است .

 

ویژگی های صندلی مدیریتی زیبا و پر ابهت برای خاص پسندان

  • مدل: G91
  • ساخت: لیو
  • صندلی مدیریتی
  • قفل 4 حالته
  • جک 8
  • دسته انتگرال
  • پایه کروم
 

پرده نیز یکی از دکور های مهم برای محل کار یا حتی منزل می باشد که سایر دکوراسیون را زنده میکند . شما با داشتن یک پرده متناسب با مبلمان خود ، میتوانید مشتریان ، میهمانان و سایر اعضای مورد تعامل با محل مورد نظرتان را شگفت زده کنید . پس در انتخاب و ست کردن پرده های محیط خود سعی بر این داشته باشید که با مشاوری خبره صحبت نموده و دریافت راهنمایی داشته باشید ، میز و نیمکت راست دست مدارس ، تجهیزات آمفی تئاتر و سالن نمایش نیز در گروه کاری ما میباشد .

ارسال مبلمان اداری مشکلات خاص خودش را دارد . اولا به دلیل حجم و وزن بالا با هر ماشین و باربری ناشناسی نمیتوان ارسال نمود . پس وجود بارنامه رسمی به همراه بیمه بار بسیار مهم است . در صورتی که در فصل تابستان و یا در فصل برف و باران در حال ارسال بار هستیم ، علاوه بر بسته بندی بسیار محکم نایلونی که روش های خاص خود را دارد ، از ماشین های اتاق دار یا سقف دار استفاده میکنیم که محصولات آسیب نبینند . کافیست با شماره تلفن راهنما در بالای همین صفحه تماس بگیرید . منتظر صدای گرمتان هستیم .