صندلی روکشدار کنفرانس تنوع انتخاب رنگ H73i

صندلی روکشدار کنفرانس انتخاب رنگ

کد محصول H73i

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کد H73i مناسب اتاق کنفرانس که در کارخانه بزرگ لیو طراحی و تولید شده با نشیمن و پشتی بسیار راحت و طراحی شده طبق اصول ارگونومی و طبی است که از ستون فقرات شما محافظت مینماید . گارانتی این محصول به صورت معتبر و تا سه سال بعد از صدور فاکتور امکان بهره مندی وجود دارد . همچنین روکش چرم این صندلی بسیار کاربردی و درجه یک می باشد .

صندلی های لاکچری و بسیار شیک کنفرانس را به ندرت در طراحی ها میتوانید بیابید ، اما این طرح که در تصویر مشاهده میکنید از آن دسته مدل هایی است که بسیار خاص و لوکس طراحی شده که در چشم همگان زیبا و چشم نواز است ، لذا برای کسانی که به سبک های مدرن و هنری در دکوراسیون بسیار علاقه دارند ، پیشنهاد میکنم که این صندلی را از دست ندهند ، صندلی دوتایی انتظار ، میز هلالی و میز ال شیشه ای را از ما بخواهید .

 

صندلی روکشدار کنفرانس شیک و لاکچری دو رنگ با قابلیت انتخاب مجزا

  • مدل: H73i
  • ساخت: لیو
  • توضیحات: کنفرانس ، دسته انتگرال ، پایه کروم
  • تنوع رنگی بالا
 

برای اینکه بتوانید در زمینه مدیریت اطلاعات بروزی داشته باشید سایت های زیادی بوجود آمده است که مدرسین آن افراد پر قدرت و با تجربه ای هستند که میتوانند به شدت کمک رسان همه ما باشند مانند سایت مدیریت آسان موفقیت که در این سالها توانسته است اعتماد بسیاری از مردم را با ارائه مطالب آموزشی رایگان و خدمات بسیار مقرون به صرفه خود ، موفقیت های پر ارزشی را بوجود آورد و نقش موثری در بالا بردن دانش جوانان این مملکت داشته باشد .

برای سفارش این محصول ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و از ما بخواهید که کدام محصولات را برایتان در لیست سفارش ثبت نماییم و سپس به سادگی آن را در محل تحویل بگیرید . همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید امکان تماس تلفنی نیز برقرار شده تا برای انتخاب مبلمان اداری انتخاب صحیح انجام دهید . منتظر صدای گرمتان هستیم .